Zelená káva – recenzia, komentáre, cena, ako to funguje?

[Total:    Average: /5]

Trieda rýchlo dobýva svetovej Superfoods veľmi dobre známe dnes stala zelená káva výhody a škody, z ktorých sa už stanovila pre chudnutie, pri liečbe masových ochorení, kozmetickej starostlivosti – na aké účely len to je neodporúča sa používať. Naozaj jeho dobré vlastnosti tak univerzálny? Ako piť zelenej kávy a môže byť použitý s mliekom? Čo môže byť užitočné zelený kávový extrakt? Poďme zistiť odpovede na tieto otázky.

Green coffee popis

Tmavo hnedé kávové zrná, ktorá sa uvarená káva nápoje po zhromaždení a vysušení sa podrobí praženia. V procese tepelného spracovania, strácajú podstatnú časť organických a mastných kyselín, vlhkosť, éterické oleje, flavonoidy, vitamíny, mikro -. A makroprvkov

Preto zástancovia zdravého životného štýlu zelených kávových zŕn sú veľmi užitočné produkty, u ktorých je nutné nahradiť klasický vyprážaný náprotivok. Tento návrh spĺňa požiadavky a vyvíja rad výrobkov, a dnes si môžete kúpiť tento produkt v niekoľkých verziách:

 • celozrnných výrobkov;
 • v kladivovom pre zváranie;
 • rozdrvil s prídavkom semená, korenie, bylinky atď .;
 • a kávový extrakt;
 • rozpustné (veľmi zriedkavé) a pozemné prelínanie zelené struky sa pražené.

Chemické zloženie a vlastnosti zelenej kávy

V závislosti na konkrétnom tvare, chemické zloženie zelenej kávy sú nasledovné cenné látky:

 • 2,5% kofeínu;
 • od 9% do 19% proteínu;
 • 0,17-0,65% monosacharidov,
 • až 12% tanínov;
 • 6-7% pentosan;
 • 4% až 11% kyseliny chlorogenové;
 • 0,4 ​​percent kyseliny vínnej;
 • 0,3% kyseliny jablčnej;
 • 1,8% z arabinózy,
 • 20,8% manózy;
 • 7% glukózy;
 • 0,3% kyseliny citrónovej;
 • 0,2% kyseliny kávy.

Treba tiež poznamenať, významný rozdiel v množstve tuku a mastných kyselín. Môžu byť použité na 18% z celkovej hmotnosti. Kofeín v zelenej kávy je zastúpená takmer v rovnakých objemoch ako v praženej, ale ďalšie užitočné prvky sú značne veľké. Asi 34% týchto zŕn sa extrahujú (do nápoja pri varení) komponenty. To robí zrno mocného biologicky účinné látky, nasýtenia tela s mnohými cenné živiny a zlepšiť fungovanie celého tela.

Zelená kávová výhody a poškodzuje

najsilnejší vplyv na celkový prúd je alkaloid, ktorý je “znakom” káva – 1,3,7-trimetilxantin alebo len kofeín. Je súčasťou asimiláciu a reguláciu hladín glukózy, stimuláciu nervového a kardiovaskulárneho systému. Jeho hlavné rysy používa pre svoj zamýšľaný účel. – k zlepšeniu zdravia, fyzickej a psycho-emocionálne tón

kyselina chlorogenová má silné antioxidačné schopnosti. Jej vysoký obsah v zelenej kávy (o 50% vyššia ako vyprážané) z neho robí cenný výrobok, bojuje proti starnutiu a vznikom rakoviny. Ten sa tiež podieľa na stabilizáciu funkcie srdca, prevenciu trombózy, ateroskleróza a diabetes. Káva je ďaleko pred obsahu tejto kyseliny, okrem iných produktov, tradične prítomných v potrave.

Vysoký podiel tanínov dáva káve charakteristickú trpkú chuť, ale ich použitie nie je tento prípad. Sú prezentované najmä tanín, rýchlo prepravované krvou, zatiaľ čo antibakteriálne prácu. Prítomnosť trieslovín v tele, to je dôležité pre hladké pôsobenie tráviacich orgánov, intenzívnu regeneráciu tkanív a odstraňovanie škodlivých splodín.

Takmer dve desiatky aminokyseliny životne dôležité pre zdravé fungovanie organizmu. Ich absencia bráni normálny funzionavano pohybového aparátu a svalov. Okrem toho tieto látky aby sa cievna stena odolnejšie a pružné, a stabilizovať chuť k jedlu.

trigonelín prispieva k vyrovnaniu tlaku, regulovať hormonálne prostredie tela, mobilizovať metabolických procesov, zrýchliť činnosť mozgu a zlepšenie kvality krvi.

Green coffee: nuansy užitočný efekt na tele

 • Produkt výrazne zvyšuje rozklad tukov, však vyžaduje nielen pitie kávy, ale tiež veľkú fyzickú aktivitu. Čisté pitie 5-6 šálok zeleného kávy denne nepovedú k premene prebytku.
 • Produkt zrýchľuje výmenné procesy na všetkých úrovniach. Čím vyššia je kvalita látka spracovaná, distribúciu a zobrazené. Preto je vhodné piť zelenej kávy na chudnutie. Avšak, s rýchlym príjmom objaví a výdatné chuti do jedla. Musím sa ovládnuť.
 • Kofeín v zelenej káve zamieša nervový systém a môže výrazne zlepšiť denný výkon. Závislosť tomto zmysle ide o “nie” a môže vyvinúť nedostatok spánku a denný režim, nedostatok sústredenia, nedostatok energie.
 • Raw káva je slabšia hypertenzná účinok, ale ľudia s vysokým krvným tlakom je potrebné ešte konzumovať s opatrnosťou.
 • Produkt môže dezinfikovať a k zlepšeniu funkcie GI. Avšak, výskyt chronických aj akútnych ochorení, môže spôsobiť zhoršenie situácie.

Ako piť zelenej kávy

Z dôvodu rozdielov v zložení a štruktúre, existujú rozdiely v technike varenie zelenej kávy, v porovnaní s varenie pražené kávové zrná. Celkovo tento proces zaberie trochu viac času. Pre začiatok, oni tiež potrebujú brúsiť. V závislosti na osobných preferenciách, môžete ľahko smažíme v suchej panvici za stáleho miešania, po dobu dlhšiu ako 15 minút. Takže, na prípravu časti zodpovedajúcej pohára konvenčné kávy, by mal trvať asi 1-1. 5 PL zrná na 100-150 ml.

Nie je potreba mať príliš jemné brúsenie, to zvyčajne trvá 2-3 krát sa naštartovať motor po dobu 15-20 sekúnd. Pri absencii mlynčeka môžete použiť mixér s tryskou pre rozbitie orechy alebo dokonca presakovať im v ruke malty. V skutočnosti, že nápoj je celkom dobre varené a drvené obilie.

Ďalšie kroky:

 1. Turek alebo panvicu malá veľkosť (lopata) naplnené vodou. Musíte vziať trochu viac, než je odhadovaná suma danej of varu. Kvapalina sa zahreje, ale neviedli k varu.
 2. Keď začnete liezť na vzduchové bubliny ísť do vody podzemnej zelenej kávy a varte na miernom plameni za občasného miešania.
 3. Pena je znamením začiatku extrakcie nápoja. Ak chcete odstrániť to nie je nutné.
 4. Vzhľadom k tomu, nástup peny by mal prejsť v 2-3 minút, po ktorom môžete odstrániť kávu pred teplom. Voda sa zmení odtieň zelenej.
 5. Nápoj sa nalieva do pohára alebo pohára cez jemné sito.

Tento kávový nápoj sa líši od bežnej kávy z pražených zŕn podľa chuti a arómy. To je najužitočnejšie, ak sú užívané pol hodiny pred jedlom alebo ťažkej fyzickej aktivite. V tomto prípade, proste mať čas spustenia aktívny metabolizmus a nastaviť telo pre produktívnu prácu.

Zelená káva na chudnutie

V súčasnej dobe široko publikované prospešné vlastnosti zelenej kávy na chudnutie. A to je skutočne schopný pomôcť, ale len v kombinácii s komplexom ďalších opatrení. Stručne povedané, zelená káva zaisťuje chudnutie, a je obsiahnutý v procese a urýchľuje ju.

Použitie pomocného nápoje úspešne zbaviť nadbytočných libier by mala byť kombinovaná s:

 • zníženie kalórií denne strava;
 • klesajúci podiel rýchlo využiteľných sacharidov a tukov v strave;
 • zvýšenie množstva pije denne vodou na 2 litre;
 • zvýšenie fyzickej aktivity;
 • prechod do čistej plánovania energetického systému.

Týmto spôsobom jedlo a aktivita zelená káva pomôže “zapnúť” telo na pravej chvíle pre účinnejšie spaľovanie kalórií, kvalita ich spracovania, odstránenie prebytočných toxínov. A návrat z atraktívnych tvarov nebude držať vás čakať.

Zelená káva sa zázvorom na chudnutie

 1. Zahreje sa k varu 3 litre vody.
 2. Pridať 75 g čerstvo mleté ​​fazule.
 3. Cook asi štvrť hodiny.
 4. Pour cez jemné sito.
 5. Ak chcete vymazať malé množstvo koreňu zázvoru na jemnom strúhadle a pridajte do kvapaliny.
 6. Je potrebné použiť 200-250 ml tohto nápoja denne.
 7. OL>

  Olej zelenej kávy

  Je zelenožltej tekutý, viskózny na štruktúru a maslovou na dotyk, majú silnú chuť kávy a horkej chuti. Môže byť použitý v starostlivosti o pleť, kadere alebo nechty. To môže zahŕňať masáž kompozícií ako niekoľko základných rastlinných tukov.

  Essential káva Olej sa získava z listu-stonku masových, kôra, kvety a výhonky kávovníka. Jedná sa o kvapalinu s veľmi bohatou arómou, má lepšie kozmetické vlastnosti, aby esenciálnych olejov. To je užitočné pridať do masážnych roztokov a kozmetických zmesí.

  Green kávový extrakt

  extrakt má silný antioxidant, stimuluje činnosť mnohých systémov tela, povzbudzujúci telo a ducha účinok. Jeho začlenenie do stravy môže výrazne urýchliť a uľahčiť proces ukladania prebytočnej libier. Avšak predtým, než začnete koncentrátu, je nutné získať povolenie od lekára.

  V prvom rade, vitajte na návykový treba dať lekár testovať hladinu T3 a T4, stravovacie správanie a bazálneho metabolizmu. Skutočnosť, že v niektorých porúch správania jesť a metabolizmus využívanie zelenej kávy extrahovať plytvanie peniazmi ako drogových zákonov v inom smere.

  Kontraindikácie

  Použitie zelenej kávy v akejkoľvek forme, a to najmä v prvých dobách, by malo byť sprevádzané pozornosti pri reakcii s tela. Obsahuje mnoho látok, ktoré by mohli spôsobiť odmietnutie alebo alergické reakcie.

  Kto sa neodporúča piť zelenej kávy:

 • maloleté a ľudia starší ako 65 rokov.
 • “jadra” a vysoký krvný tlak;
 • u pacientov užívajúcich sedatívne a antioxidanty;
 • tehotné a dojčiace ženy.

Prípadné negatívne účinky alkoholu:

 • vápnika oslabený kostí a kĺbov;
 • zhoršenie symptómu dráždivého čreva;
 • zvýšený vnútroočný tlak (nebezpečné u glaukómu);
 • provokovať hnačka;
 • zvýšená úzkosť, nespavosť, rozptyl, podráždenosť, pre nervové poruchy.
P
About Paulína Turošíká 373 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.