Vitaelife Pharma Omega 3 – kde ho kúpiť a ako ich cena?

[Total:    Average: /5]

Obsah:

 1. Prečo potrebujete omega-3 mastných kyselín
 2. Užitočné vlastnosti
 3. Výhody pre ženy
 4. Výhody pre mužov
 5. Kontraindikácie

Ak chcete ľudské telo fungovalo optimálne, potrebuje nielen vitamíny a minerálne látky a ďalšie biologicky aktívne látky. Patrí medzi omega-3 mastné kyseliny – stavebný materiál pre bunky a tkanivá dodávaných s jedlom. Nedostatok biologicky aktívnych zlúčenín je príčinou kardiovaskulárnych ochorení, chorobných stavov pohybového aparátu. Čo prospešné omega-3 mastné kyseliny pomáhajú znížiť hladinu cholesterolu, zlepšenie stavu kože, vlasov, nechtov. A pediatri odporučiť vrátane potravín s vysokým obsahom týchto organických látok v potrave deti pre zvýšenie odolnosti organizmu proti vírusovým a bakteriálnym infekciám.

Ak chcete zvýšiť ochranné sily v tele by mala zahrnúť do svojho jedálnička oleja, semená, ryby – hlavných zdrojov omega-3

Prečo potrebujete omega-3 mastných kyselín

Ľudia, ktorí sa starajú o svoje zdravie, snaží sa jesť potraviny, ktoré obsahujú bielkoviny a sacharidy. Tieto biologicky aktívne látky sú nevyhnutné pre rast a delenie buniek v ľudskom tele, ktoré sú aktívne zapojené do metabolických procesov. Ale aby tukových priaznivcov zdravého životného štýlu sú na pozore, pretože vedel, ich schopnosť upchávať cievy a narušovať gastrointestinálny trakt. Lekári varujú, že nedostatok zdravých tukov, skôr či neskôr spôsobí ešte vážnejšie zdravotné problémy.

Omega-3 mastné kyseliny slúžia ako rezerva energie tela. Ak sa ich kvantitatívne obsah v denných ponukách menej ako 35-40%, procesy rastu a delenia buniek, je výrazne znížená. Metabolická porucha sa stáva príčinou zhoršenia vzhľadu človeka, z neho robí náchylné na mnohé vonkajších i vnútorných negatívnych faktorov.

Omega-3 sú tuky, ktoré nadmernej konzumácie výživných polievok alebo pečení sa usadzujú na zadku a brucha. Tieto biologicky aktívne látky podieľajúce sa na metabolických procesoch, sú štruktúrne zložky bunkových stien a membrán. Jedným z najdôležitejších funkcií – podieľať sa na výrobe tkanív tela na látky podobné hormónom prostaglandínov. Preto je treba pre mužov tieto bioaktívne látky:

 • regulácia krvného tlaku;
 • Podpora optimálneho stavu veľkých a malých krvných ciev;
 • fungovanie srdcového svalu;
 • tímovej hladkého svalstva a priečne pruhovaného svalstva;
 • správne inervácie (nervový prenos impulzu do centrálneho nervového systému).
READ  Liftoskin - názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť

Omega 3 Úvod omega-3 v strave má pozitívny vplyv na zdravotný stav dospelých aj deti. Prečo sa ľudské telo často chýba polynenasýtených mastných kyselín, pretože sú prítomné v mnohých potravinách? Skutočnosť, že omega-3 sú odolné a sú zničené v procese dlhšom skladovaní alebo tepelného spracovania. V kusu Vyprážaný morských rýb obsahuje prakticky žiadne užitočné biologicky aktívne zlúčeniny. – sú zničené pri vysokej teplote

Spotreba potravy s omega-3 zabráni rozvoju hypertenzie a náhle tlakové nárast
– 25% iherb.com Solgar, omega-3 koncentrátu rybieho oleja, 240 Softgels ★★★★★ 1 569 1 177 RUB RUB Zakúpte safesmart skúšok

Užitočné vlastnosti

Pomocou omega-3 žien a mužov predovšetkým v ich protizápalové aktivite. Patogénne baktérie, vírusy, kvasinky, ako je huba, po preniknutí do ľudského organizmu, začne aktívne rastú a množia. V procese života vyžarujú toxických látok otráviť buniek a tkanív. Pôsobením imunitnej odpovede vyvíja rozsiahlu zápalový proces, spôsobuje bolesť. Ak má sa ľudské telo zásobu omega-3 mastné kyseliny, nie je tam žiadny vývoj udalostí takým negatívnym spôsobom. Imunitný systém je spustený na špici, zničenie infekčných a alergických činidiel pre liečbu zápalu.

polynenasýtených kyselín, vyznačujúci sa tým, rôznymi priaznivými účinkami na ľudské telo:

 • dynamizovania syntéza biologicky aktívnych látok (eikosanoidy), ktoré sú nevyhnutné pre biochemickú reakciu s;
 • zabezpečenie dodávky živín a molekulárny kyslík v mäkkej, kĺbové, kostí, chrupaviek a svalové tkanivo;
 • zlepšenie kontraktilné funkcie myokardu,
 • zvýšiť pružnosť a normalizáciu priepustnosti kapilár, žily, tepny;
 • bráni rozvoju alergickej reakcie s – ekzém, žihľavka, atopická dermatitída;
 • urýchliť regeneráciu poškodených v dôsledku traumy alebo zápalovom procese tkanív;
 • stabilizácie emočný stav. – odstránenie vysoko úzkosti a nervovej vzrušivosti v dôsledku výroby “hormón šťastia” serotonínu a potlačenie produkcie “stresového hormónu” kortizolu

Jednou z najdôležitejších funkcií polynenasýtených kyselín – čistenie krvných ciev z cholesterolu blokov. Podieľajú sa na tvorbe lipoproteínov s nízkou hustotou. Tieto konglomeráty transporterowych cholesterolu orgánov-cieľov, a potom sa odstráni z tela, a to odkladať v tepnách a žilách. Pravidelná konzumácia potravín s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín, vám umožní sa starať o stave svojich ciev.

omega-3 urýchlenie metabolizmu a znižujú chuť do jedla, čo vedie k postupnému znižovaniu telesnej hmotnosti

READ  Papillor papilómy - kde nakúpiť najlepšie, lekáreň, obchod, cena

pre chudnutie

Polynenasýtené mastné kyseliny stimulujú optimálnej funkcie gastrointestinálneho traktu, zlepšuje peristaltiku a trávenie, bráni vzniku hnilobných a kvasných procesov. Z tohto dôvodu, omega 3 pre chudnutie sa používa pre nasledujúce účely:

 • zníženie chuti do jedla;
 • zníženie chute na sladkosti;
 • úplné trávenie proteínov a sacharidov;
 • akumulácie varovanie v tkanivách škodlivých triglyceridov.

veľký význam pre postupné chudnutie a má schopnosť omega-3 k urýchleniu metabolizmu. Jedlo nestála dlho v žalúdku a čriev, a plné rozobrať a adsorbujte ich sliznice.
iherb.com Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Softgels rybí tuk ★★★★★ 609 RUB Predám safesmart stanoviska

Na koži

Omega 3 zlý stav kože, vlasy, nechty dosky je v priamom pomere k množstvu polynenasýtených mastných kyselín v tele. Tieto biologicky aktívne zlúčeniny urýchliť procesy látkovej výmeny, pri eliminácii akné, drobné vyrážky a začervenanie, účinky akné (jazvy, jazvy, jímky). Ďalšie výhody omega-3 pre kožu:

 • zvýšiť pružnosť a pevnosť,
 • predchádzať predčasnému vzhľad tvárových rýh a vrások.

Čím viac v ľudskej strave potravín s omega-3, tým rýchlejšie hojiť na jeho koži odreniny, modriny, popáleniny, vredy. Niet divu, že na javisku rehabilitácia po úrazoch, lekári odporúčajú ďalší príjem polynenasýtených mastných kyselín.

Pre škáry

Neurológovia a chirurgovia vždy predpísať lieky alebo doplnky stravy s polynenasýtených mastných kyselín pre pacientov, ktorí sú s diagnózou deštruktívne degeneratívnymi zmenami v jednej z častí miechy. Ako užitočné omega-3 pre kĺby:

 • zníženie intenzity bolesti;
 • zastaviť zápalový proces;
 • dodávané do tkanivové molekulárneho kyslíka, živín a bioaktívne látky.

Nedostatok omega-3 mastných kyselín v kĺbe a chrupavky buniek a tkanív v rôznych časoch zvyšuje pravdepodobnosť rozvoja osteochondróze artritída, artróza, herniated disky a ischias.

Konštantná spotreba potravín s omega-3 sa zabránilo predčasnému zničeniu kostí, kĺbov a chrupaviek tkaniva

Výhody pre ženy

Gynekológovia odporúčajú, aby ženy po nástupe prirodzenej menopauzy zahrnúť do svojho jedálnička potraviny s vysokou koncentráciou omega-3. Počas menopauzy, existujú rôzne porušovanie metabolizmu, čo spôsobuje krehkosť kostí, emočnej poruchy, suchosť kože a slizníc, vrátane pošvy. Dodatočný príjem polynenasýtených mastných kyselín, normalizuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, urýchlenie metabolizmu, odstránenie neurologické poruchy. Prečo ženy vziať omega 3 iného:

 • znižuje závažnosť bolesti pri menštruácii;
 • prevencia predčasného starnutia;
 • prevencii benígnych a malígnych novotvarov v reprodukčnom systéme, mliečnej žľazy.

na odstránenie problémov s kožou, nechty a vlasy, umožní zahrnúť do denného menu potravín s omega-3

READ  Lefery ACR - krém na vrásky, názory, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Lekári odporúčajú, aby obohatiť svoj denné menu, potraviny s polynenasýtených kyselín na ženy, ktoré sa chystajú otehotnieť alebo máte problémy s nadmernej hmotnosti.

Výhody pre mužov

Po 45 rokoch na mužskom tele postupne znižuje produkciu testosterónu. A z množstva tohto hormónu závisí na plné sexuálneho života mužov. Omega-3 mastné kyseliny sú priamo zapojené do syntézy hormónom podobných látok, vrátane testosterónu.
– 14% iherb.com Madre Labs Rybí tuk omega-3 premium, non-GMO, bezlepková, 100 … ★★★★★ 476 408 RUB RUB Predám safesmart názory
Diéta pre mužov by mala zahŕňať veľké množstvo tučných rýb, orechy, strukoviny a rastlinné oleje. Že obsahujú prospešné polynenasýtené mastné kyseliny. Prečo muži vziať omega-3:

 • zlepšenie účinnosti;
 • zvyšuje libido;
 • prevenciu prostatitídy;
 • predĺžiť dobu trvania pohlavného styku.

Lekári odporúčajú, že ľudia, ktorí plánujú stať otcovi, dodatočné použitie omega-3 mastných kyselín vo forme liekov, alebo doplnky k zlepšeniu kvality a množstva spermií.

Kontraindikácie

Výhody a poškodzuje omega-3 mastných kyselín sú priamo závislé od vhodnosti a správnosť ich použitia. Keď sa v ľudskom tele sa rastlinnej a živočíšnej potravy má dostatočný počet týchto organických zlúčenín, ďalší príjem farmakologických prípravkov alebo biologicky aktívnych prísad spôsobí predávkovanie. Hlavnými príznakmi tohto ohrozenia ľudského zdravia stave zahŕňajú také príznaky:

 • narušenie tráviaceho traktu – nevoľnosť, vracanie, plynatosť, hnačka alebo zápcha;
 • ospalosť, letargia, slabosť, závraty;
 • bolesti hlavy, kĺbov, bolesť svalov;
 • chudobné zrážania krvi je tvorba veľkého hematómov, a to aj pre menšie zranenie;
 • hypotenzia;
 • bolesť alebo iné nepríjemné pocity v pečeni.

Mastné kyseliny sú neoddeliteľnou súčasťou takmer všetkých biochemických procesov v ľudskom tele. Preto je veľmi vzácna individuálna neznášanlivosť z týchto biologicky aktívnych látok. Kontraindikácie Hlavné kontraindikácie omega-3 mastných kyselín sú:

 • hypervitaminózy;
 • zlá asimilácie stopových prvkov vápnika alebo jeho prebytku v ľudskom tele;
 • pokles funkčné činnosti štítnej žľazy;
 • otvorená forma tuberkulózy.

ďalší príjem omega-3 mastných kyselín je zakázané, keď zlý krvnej zrážanlivosti alebo prítomnosť krvácanie (puklín, hemoroidy, rektálna). Kontraindikácie zahŕňajú akútne a chronické ochorenie pečene a obličiek.

Milí čitatelia Priroda-Znaet.ru Hlasujte pre článok: (hlasy 1 , priemerné hodnotenie: 5,00 z 5)
Loading …
Zdieľaj s priateľmi:

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 373 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.