Categories
Krása

Uniderm – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

Mast Uniderm menovaný v zápalových ochoreniach kože. Pomáha vyrovnať sa s začervenanie, svrbenie, vyrážka.

Uniderm – účinok masť

krém (masť) Uniderm – farmakologický liek zo skupiny pozostávajúcej z glukokortikosteroidov (GCS) pre lokálne použitie. Hormonálna masti, aplikuje lekár realizovaný podľa receptu. Kompozícia je reprezentovaný 1 mg mometazón (mometazónfuroát) a ďalších prídavných zložiek:

Tento nástroj sa vykonáva v rúrkach 15 a 30 g, cena za 15 g 230 …. Aspoň na trhu nájdete krém pod rovnakou značkou, ktorá sa používa na liečbu skalp.

Ako iné kortikosteroidy, mometazón pomáha produkciu špecifických proteínov, ktoré inhibujú produkciu lipokortinov a kyseliny arachidónovej. Ten prispieva k výberu nových častiach mediátory zápalu (leukotriény, prostaglandíny). Znížite Ak povolenky v krvi týchto látok k lokálnej zápalová reakcia odznie príznaky znížiť zápal. Lokálna aplikácia systémovej absorpcie je minimálna, nie viac ako 0,5% účinnej látky. Po 6-8 hodinách aplikácie detekovaný v krvi mometazón.

Indikácie a kontraindikácie Uniderm

Droga má rad indikácií, môže byť použitý u detí a dospelých s akýmikoľvek kožných dermatóz sú prístupné terapie kortikosteroidmi. Medzi ne patria rôzne zápalové patologické stavy sa alergické a autoimunitné povahy. U detí masť pomáha Under atopickou dermatitídou (neurodermatitída), ktorý sa nachádza vo veľkom počte detí. Liek môže byť použitý na diatéza, alergickej vyrážky v odpovedi na alergény:

Dlhý priebeh Uniderm predpísaný pre psoriázy, táto forma ochorenia v hlave je najlepšie pôsobí mlieko. Tiež samozrejme použiť je znázornené na systémový lupus erythematosus v koži (discoidea) forme. Ak chcete znížiť svrbenie, môžete použiť hormonálne masť proti bodnutí hmyzom. – osy, včely, komáre

tiež nasvedčuje tomu, svrbiaca dermatitída, lišaj plochý, pityriasis rosea, chronickej formy lišajníkov, seboroická dermatitída. Kontraindikácie na liečbu je dôležité zvážiť rad z nich tým, že znižuje imunitnú odpoveď je exacerbácie ochorenia. Medzi ne patria:

Je zakázané byť liečení masťou pre periorálna dermatitídy, hypersenzitívne na zložiek masti, reakcia s na zavedenie vakcíny. Počas tehotenstva a dojčenia je povolené iba aplikácie jednorazový na malé oblasti pokožky, dlhodobá liečba je zakázané. Vekový limit je 6 mesiacov od veku Uniderm predpísanej pre deti.

Návod na použitie

nástroj sa používa iba externe. Slúži ako symptomatickej liečby a nevylučuje ďalej vplyv na príčiny patológie (napríklad pôsobenie alergénov). Postihnutá oblasť s tenkou vrstvou krému, počet aplikácií raz / deň. Doba trvania účinnosti. Neodporúča sa používať kortikosteroidy dlhšie ako 10-14 dní, inak je to možné “syndróm z odrazu” (začervenanie a zvýšenej zápal kože). Psoriáza, lupus liečenie je možné počas niekoľkých mesiacov, ale iba pod dohľadom lekára.

Pri dlhšom použití vo vysokých dávkach, je tu riziko systémových účinkov. Predávkovanie môže nastať tieto príznaky:

je postupné odstránenie Uniderm sa vykonáva paralelne symptomatickú liečbu, korigovaná rovnováhy elektrolytov. S veľkou opatrnosťou terapia na tvári – riziko systémovej absorpcii vyššie. Rovnakú pozornosť treba liečiť, ak kožné ochorenia sa vzťahuje na miestach, kde sú prírodné záhyby kože. To sa neodporúča používať Uniderm na veľkých plochách, pod okluzívnej obväzy. U detí je rýchlosť by nemala presiahnuť 5 dní, minimálne dávky.

Vedľajšie účinky Uniderm

Počas liečby lokálne kortikosteroidy často vyvinú vedľajšie účinky. Môže spôsobiť suchosť, vyrážky, podráždenie, svrbenie, pálenie, ktoré sú príznaky intolerancie, alergické reakcie s na masť.

Zneužívanie na tvári môže rozvíjať folikulitída. – zápal vlasových folikulov

Ako vedľajší efekt je tu riziko vzniku akné, atrofickej procesy a macerácii kože u detí je často potničky. Niektorí ľudia majú kožu strečing – strie objavia periorálna dermatitída

.

Ako nahradiť Uniderm náprotivky

analógy masť Uniderm konštrukcie, ktoré takisto obsahujú mometazón a ďalšie masti zo skupiny kortikosteroidov:

kompozície liečiv Cena, RUB mometazón mometazón 210 Elokom-mometazón, kyselina salicylová 380 Momet-mometazón, kyselina salicylová mometazón Silcare 510 150 170 Akriderm Betametazón Hydrokortison Hydrokortison 70

Informácie o interakcii a vzájomnej ovplyvňovanie Under a alkoholom nie sú zastúpené. Masť je predpísaný súčasne s protizápalovými a antibakteriálnych prostriedkov vonkajšie operácie, bola pozorovaná účinnosť redukcie. Ale anticoagulants a kortikosteroidy spoločne sa neodporúča – zvyšuje riziko krvácania a ďalších vedľajších účinkov antikoagulantov

.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

By Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.