Smartwatch V8 - sledujte, kde kúpiť najlepšie, lekáreň, obchod, cena
správy

Smartwatch V8 – sledujte, kde kúpiť najlepšie, lekáreň, obchod, cena

Mnoho ľudí v súčasnej dobe hľadajú informácie o tom,

ako si vybrať Smart Watch. Skutočnosť, že chytré hodinky Výrobok je stále pomerne nový, neobvyklý, pre mnohých dokonca aj cudzincov.

Kým na Západe takmer každý na ruky, je nielen hodinky, ale aj smartphone v miniatúre. Takzvaný inteligentný Watch rad odborníkov.

Z tohto dôvodu

budeme skúmať všetky najnovšie tipy, ktoré vám pomôžu urobiť správne rozhodnutie a kúpiť model SmartWatch, že pre vás to pravé. Budeme všetky naše práce, ktoré ukazujú, s konkrétnymi príkladmi chytrých hodiniek, ktoré možno zakúpiť on-line v roku 2017. Všeobecne možno povedať, že to bude zaujímavé, to je isté!

1. Kritériá # 1. výrobca

V tomto prípade, je to veľmi jednoduché – mali by ste si kúpiť iba tie chytré hodinky, ktoré sú vyrábané podľa známych výrobcov. Reč je o Apple, Samsung, Huawei, Xiao, a niektoré ďalšie. Tiež môžete veriť týmto spoločnostiam ako Fitbit, ELARA, Garmin, Mio, Jawbone, Polar a Suunto.

Ak chcete kúpiť takéto zariadenie je najlepší v spoľahlivých a renomovaných internetových obchodov.

Tu je situácia rovnaká ako u smartphonov – Áno, na aliexpress, môžete si kúpiť stroj s veľmi vysokými špecifikáciami a lacnejšie než ostatné. Ale tieto vzorky sú veľmi krátka, často rozdelené na druhý deň použitia. Všeobecne možno povedať, že to nie je smartphone, ale len atrapa.

Rovnaká situácia je s inteligentným hodinky – to je lepšie, aby si ich mohli kúpiť v autorizovaných predajniach. Navyše, prostredníctvom tohto budete mať záruku na zakúpené modelu.

Napríklad vezmeme dva modely inteligentných pozor na $ o 360 jeden z obchodu, Yandex.Market a druhý z aliexpress.

Prvý model, Garmin Forerunner 920XT HRM-Run je skvelý hodinky s ochranou proti vlhkosti, podporuje viac operačných systémov (Android, iOS, Windows, OS X), GPS, GLONASS počítadlo kalórií a fyzickú aktivitu. Všeobecne platí, že naozaj dobrý príklad.

Tu sú niektoré ďalšie technické vlastnosti, ako:

 • životnosť batérií v aktívnom režime 24 hodín;
 • sú akcelerometer, výškomer a tepovej frekvencie;
 • je časovač;
 • plnú podporu pre Bluetooth, Wi-Fi a ANT +;
 • veľkosť obrazovky – 1,41 palcov;

  LI>

 • majú schopnosť čítať a písať SMS správy.

Obr. Č 1. Garmin Forerunner 920XT HRM-Run

Pokiaľ ide o aliexpress, je to tam za rovnakú cenu sme našli niečo absurdné, konkrétne “New Android 3 g smartphone wifi nepremokavé plátno hodinky zafír je high class dar” (názov hodín). Nie je jasné, aký druh produktu spoločnosti tam, recenzie, ale predávajúci má negatívnu spätnú väzbu.

Až po niekoľkých hľadania sa nám podarilo zistiť, že niektorá firma MLLSE zrod tohto produktu je, že má 4G, batéria je 650 mAh a niektoré ďalšie funkcie.

Obr. Nie. 2. “Nový Android 3 g smartphone wifi nepremokavé plátno hodinky zafír je high class darček”

Potom sme zistili,

že pod tento zaujímavý názov odkazuje k modelu MLLSE X01.

To dalo možnosť prečítať si recenzie, a to aj v angličtine. Ukázalo sa, že niektoré z týchto vzoriek zlomil po týždni používania v iných pôsobil niekoľko rokov.

Predstavte si, že ste bol najviac nešťastný človek, od ktorého je položka zlomil po týždni.

, ktorú ste zaplatili $ 360 a už klikli na tlačidlo “Potvrdiť príjem produkt” na internetových stránkach aliexpress. To znamená, že vrátenie tovaru nemožná. Dokonca aj keď nestlačíte toto tlačidlo, potom návrat zásielka bude platiť vás, nie predajca. To je napísané v sekcii “Záruka predávajúceho” na produktovej stránke.

Obr. Nie 3. Záruky predávajúceho na aliexpress

Z tohto dôvodu je zrejmé, že to je lepšie kúpiť tovar v bežných obchodoch so zárukou.

Tip: Kúpte chytré hodinky od známych značiek obchodov v krajine, zaručené

2. Kritériá # 2. funkcie obrazovky

Ako chytré telefóny, chytré hodinky na obrazovke sa tiež môžu byť vyrobené z rôznych materiálov rôznymi technikami. Toto kritérium ovplyvňuje to, ako

jasné, bohaté a živé je obraz na obrazovke.

Existujú teda nasledujúce typy obrazoviek na čipové hodinky:

 • AMOLED;
 • E-Ink;
 • IPS;
 • LCD Memory;
 • Mirasol;
 • OLED;
 • P-OLED;
 • LCD (Liquid Crystal);
 • ľad.

Najobľúbenejšie AMOLED, OLED, LCD a LCD Memory. Pozrime sa každý z týchto typov.

Čo sa týka LCD Memory, potom táto technológia má nasledujúce výhody:

 • zníženie spotreby energie (0,8% z energie spotrebovanej obrazovkách s inými technológiami, ale s rovnakou veľkosťou);
 • najlepšie odrazivosti;
 • možnosť pracovať v chlade až do -20 ° C.

Nedostatky LCD pamäte sú nasledovné:

 • treba určité množstvo pamäti, v závislosti na veľkosti a zvyšuje objem;
 • obraz v odtieňoch šedej.

Tá je jasne vidieť v modelovom Vector s Luna Silikónový športu za $ 500. V opačnom prípade sa jedná o veľmi upscale hodinky. Majú viac počítadlá, schopnosť pracovať so sociálnymi sieťami, podpora pre iné OS a prípad z nerezovej ocele.

Obr. Nie. 4. Vektor Luna silikónom šport

LCD displeje sú dnes

najpopulárnejšie, pretože jeho lace. Ale to nie je ich jediná výhoda.

LCD monitory sú tiež odlišné, než tu:

 • hmotnosťou menšou než u iných typov;
 • žiadne viditeľné blikanie a iné chyby;
 • spotreba energie je tiež nízka.

Nevýhody modelov s takým displejom sú nasledovné:

 • relatívne malý kontrast a hĺbka čierna;
 • niekedy je nerovnomerné zobrazenie rovnakej farbe;
 • náhradné rýchlosti obrazy sú tiež často veľmi nízka.

Veľmi obľúbený model s LCD obrazovkou je CASIO ECB-500D-1A. Neexistujú žiadne senzory a ďalšie vlastnosti, ktoré robia Smart Watch znížená a vyzliekol-dole kópiu telefónu.

Je to len hodinky, ktoré možno pripevniť na niektorých telefónoch, konkrétne iPhone 4s, 5, 5s, 5c, 6, Samsung Galaxy Note 3, 4 a Galaxy S4, S5, S6. V skutočnosti sa tu vývojári rozhodla, že nebude obťažovať s obrazmi a multimédiá. U týchto modelov sa na displeji veľmi dobre hodí.

Obr. Nie. 5. CASIO ECB-500D-1A

A teraz na ťažké váhy, pokiaľ ide o farby a jas.

OLED a AMOLED je vyvinutý spoločnosťou Samsung. Iba je tiež používaný ako prvá technológia v zariadeniach od spoločnosti Apple, a na druhom mieste v Samsung a niektoré ďalšie firmy. Obe tieto technológie majú rovnaké výhody a nevýhody, tak výhody AMOLED vyjadril oveľa jasnejšie.

A výhody sú nasledovné:

 • vysoký kontrast a jas;
 • menšiu veľkosť a hmotnosť zariadenia;
 • schopnosť vytvárať zakrivené displeja (už majú elegantné hodinky s týmito obrazovkami).

Nevýhody sú tieto:

 • relatívne vysoké náklady na produkciu a následne predaja;
 • vysoké náklady na energie (aj keď sú nižšie ako plnou LCD, ale nie LCD Memory).

Napríklad môžem vziať Apple Watch Series 42 mm 2 hliníkovej zliatiny s šport kapela s OLED displeji.

Tento model stojí asi 555 dolárov. Je kompatibilná iba s iOS a skvelé pre šport. Ale veľkosť obrazovky je 1,54 palca a rozlíšením 312х390.

Obr. Nie 6. Apple Watch 42 mm Series 2 Hliníkové puzdro s kapelou Šport

Mimochodom, ako môžete vidieť na displeji tu je zakrivený na všetkých stranách. Vyzerá to celkom pôsobivé.

Pre zobrazenie AMOLED displej, vziať Huawei Watch Genuine kožený opasok.

Tu uhlopriečka je 1,4 palca a rozlíšením 400×400. K dispozícii je počítadlo kalórií a fyzickej aktivity. Je tiež možné čítať a písať SMS, používanie e-mailu, kalendára, Facebook, Twitter a informácie o počasí. Tento prístroj je vyrobený z nerezovej ocele. Cena Huawei – o niečo menej ako $ Smartwatch V8

.

Obr. Nie 7. Huawei Watch Genuine kožený remienok

Ako môžete vidieť, displej je naozaj veľmi jasný, pestré a chutné!

3. Kritériá # 3. Interakcia s operačnými systémami

Všetky čipové hodinky je potrebné pripojiť k iným zariadeniam, jeden z operačných systémov. V podstate hovoríme o iOS a Android, ale niektoré modely sa pripojiť k Windows, Mac OS a ďalšie OS.

V závislosti na tom, čo máte chytrý telefón a je potrebné zvoliť, aký druh systému je potrebné sa pripojiť k modelu Smart Watch.

Aj keď nemáte v úmysle sa pripojiť k telefónu trvalo, táto možnosť bude musieť byť. Bude určite potrebovať!

Tiež bude veľmi dobré, keby Inteligentné hodinky môžu byť spojené aj s počítačom. A k tomu potrebujeme aspoň podporu pre Windows.

Napríklad veľmi dobré zariadenie, ktoré rozhranie so štyrmi vyššie popísaných operačných systémov (Android, iOS, Windows, OS X), je Garmin Fenix ​​3 HRM.

Je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach – čiernej a šedej. Obaja vyzerajú skôr ako elegantné a krásne. Medzi počítadlá existujú programy pre monitorovanie spánku, kalórií a fyzickú aktivitu. Ku kúpe tohto potešenie za $ 555 v USA (ktorý, mimochodom, je to zľava v mnohých obchodoch).

Obr. Nie. 8. Garmin Fenix ​​3 HRM

4. Kritériá # 4. Práca s hovormi

Je zaujímavé, že všetky aktuálne modely chytrých hodiniek je schopnosť čítať a písať SMS správy. Ak je zvolený model, to nie je možné, kupovať je to len za to nestojí. Aký druh Smart Watch potom?

Aj oni majú schopnosť pracovať s telefónnymi hovormi. Iba možné implementovať túto schopnosť používať jednu z troch možností:

 • cez pripojenie k telefónu a tabletu (to znamená, že v prípade Zavoláte, napríklad v smartfóne, môžete hovoriť priamo do hodiniek a zatelefonovať na nich);
 • prostredníctvom vlastnej SIM kartu (rovnaký ako prvá možnosť, len v prípade, že SIM karta bola v telefóne alebo tablete);
 • jednoduchého oznámenia (Nehovor sledovať, je len prichádza správa, že telefón alebo tablet hovor prichádza, si to a hovoriť trvať).

Tak, musíte si vybrať, ktorá varianta je pre vás najvhodnejší. Napríklad konkrétne zariadenie ukazujú výhody a nevýhody každého z vyššie uvedených možností.

Ak budeme hovoriť o prvú možnosť, to znamená, keď je volanie prostredníctvom SIM karty inštalované na telefóne a tabletu, ale môžete hovoriť priamo do hodiniek, to je veľmi populárny Samsung Gear 2 za $ 210 . je kompatibilný len s operačným systémom Android OS zariadenia.

Okrem toho, že je program pre sledovanie fyzickej aktivity.

Čo sa týka pohodlia volanie potom tento model má nasledujúce výhody:

 • Nie je potrebné sa dostať smartphone a tabliet z vrecka, čo je veľmi pohodlné;
 • Kvalita komunikácie je pomerne vysoká.

Chyby v tomto modeli, a preto je táto možnosť volania ako:

 • niekedy oznámenie o výzve jednoducho nechápem na čipové hodinky, ale to sa stáva až po niekoľkých rokoch používania zariadení;
 • čo potrebujete, aby váš smartphone a tabliet s ním.

Obr. Nie. 9. Samsung Gear 2

Zariadenie samo o sebe je veľmi jednoduchý a ľahko ovládateľný.

Teraz sa poďme hovoriť o zariadenie s vlastnou SIM kartou. Dobrým príkladom je ďalším zástupcom Samsung Gear S. Toto zariadenie 375 USD. Ten, mimochodom, krásne zakrivený displej a všeobecne vyzerá viac než pôsobivé! Tam je sledovanie pohybovej aktivity a kompatibility s operačným systémom Android.

Výhody použitia vlastnej SIM kartu Samsung Gear S sú:

 • nie je nutné neustále nosiť telefónu alebo tabletu;
 • vysokej kvality (a priori vyššie ako v predchádzajúcej verzie).

Čo sa týka nedostatkov, ktoré v tomto prípade sú nasledovné:

 • vyššia spotreba energie;
 • vyššia cena.

Obr. Nie. 10. Samsung Gear S

A konečne, je najjednoduchší spôsob, ako pracovať s telefónnymi hovormi. V tomto prípade ste len dostať na obrazovke ich hodín od jeho oznámenia, že je telefón alebo tablet prijatých volaní. Vynikajúcim príkladom použitia tejto voľby -. ASUS ZenWatch WI500Q

Docela pekné hodinky s možnosťou sledovania kalórií a fyzickú aktivitu, je kompatibilný iba s operačným systémom Android a veľmi svetlé AMOLED obrazovky 1,63 palca. Je ASUS ZenWatch WI500Q takmer 240 USD.

Výhody tejto možnosti komunikovať so svojimi telefonátmi sú takto:

 • znížiť cenu týchto zariadení;
 • nižšia spotreba energie.

Nevýhodou v tomto prípade sú:

 • oznámenia môže tiež prísť nie vždy;
 • budete musieť neustále nosiť telefónu alebo tabletu.

Obr. Nie 11. ASUS ZenWatch WI500Q

5. Kritériá # 5. Ďalšie funkcie

Nad máme uvedené všetky hlavné kritériá, ktoré by ste mali hľadať pri výbere SmartWatch. Najčastejšie budete používať presne tie funkcie, ktoré sme hovorili.

Ale existuje celý rad možností, ktoré môžu byť prítomné v konkrétnym modelom. V závislosti na tom, ako sa bude používať Smart Watch.

Napríklad, ak máte v pláne urobiť športy (jogging, potápanie, ľahký a ťažký atletiku), potom hlavný musí byť takto:

 • vlhkosť;
 • Ochrana šok (v prípade, že sa zariadenie k poškodeniu alebo pokles);
 • sledovanie pohybovej aktivity (tiež na žiadosť tu môžete pridávať a monitoring spánok – pre športovcov je to dôležité);
 • m pulz;
 • sledovanie kalórií;
 • časovač a stopky;
 • kompasom;
 • slúchadlá Jack.

Tiež je možné zvoliť model s akcelerometrom a výškomer a GPS a GLONASS. To vám umožní vytvoriť trasy pri jazde a pozor na vašich fyzických ukazovateľov.

môžete meniť tieto charakteristiky a odstrániť z nich niečo, čo Vy osobne nebude potrebovať. Ale pre športovcov je to perfektný set.

Všetky tieto možnosti sú v Garmin Fenix ​​5 HR HRM. Je tento prístroj o niečo menej ako 1100 $ Áno, ako môžete vidieť, pomerne drahé, ale pre tieto športovcov je obrovský dar.

Okrem vyššie uvedeného, ​​v tomto modeli je tiež oceľová konštrukcia, schopnosť komunikovať s operačným systémom Android, iOS, Windows Phone, Windows a OS X a na obrazovke je 1,2 palca s rozlíšením 240×240.

Obr. Nie. 12. Garmin Fenix ​​5 HR HRM

Ak máte v pláne len počúvať hudbu a určiť čas, ale nevykonávajú používať hodinky, potom musí byť nasledovné:

 • slúchadlový jack;
 • Konektor pre pamäťovú kartu;
 • možnú USB (tak oveľa jednoduchšie presunúť súbory na hodinky);
 • FM rádio (voliteľne);
 • reproduktor.

To všetko je v rozpočte modeli Smart Watch GT-08. Keď sa takéto zariadenie je iba 67 dolárov. Avšak, obrazovka je tu TFT (nie IPS) a nie je tam žiadny ruský jazyk.

Ale Smart Watch GT-08 je slot pre pamäťové karty až do veľkosti 16 GB a prístroj je vyrobený z nerezovej ocele. Pre hudbu je to perfektné.

Obr. Nie. 13. Inteligentné Watch GT-08

A napokon, ak budete potrebovať sledovať iba ako prvok vzhľadu, ale zároveň chcem použiť niektoré funkcie Inteligentné Watch (napríklad, čítať správy a zobrazovať počasie), potom existuje jedna jediná vlastnosť, ktorá pomôžeme vám pri výbere. Je to návrh.

Niektoré firmy majú vždy vyrába veľmi krásne hodinky. Jedným z nich je Casio.

Napríklad, tam je model EQB-500D-1A z tohto výrobcu. To je čisto hodinky so schopnosťou zobraziť e-maily a nič viac. Ale je to veľmi krásne.

Obr. Nie. 14. Casio EQB-500D-1A

Ak si kúpite šikovný hodinky pre dieťa, odporúčame venovať pozornosť inteligentné dieťa Watch. Sú pomerne lacné, asi 40-60 dolárov a majú mnoho funkcií plnohodnotného chytrých hodiniek, aj keď sa zdá, že naozaj rád deti.

Napríklad v modeli inteligentný dieťa Watch Q60S za $ 33 má počítadlo kalórií a spánku monitora a fyzickej aktivity. Hodinky sú vodeodolné a má plastový kryt. Skvelý darček pre dieťa!

Obr. Nie. 15. Inteligentné dieťa Watch Q60S

Dobrý nákup!

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...