Slim Shape nohavice na chudnutie - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena
správy

Slim Shape nohavice na chudnutie – oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Dobrý deň, milí čitatelia môjho blogu! Dnes budem hovoriť o šortky Slim Shape (Slim Shape), na chudnutie, ste pravdepodobne počuli o nich. Takže som nemohol nechať ujsť lákavé reklamy a rozhodol sa kúpiť a vyskúšať sami!

Počas posledného tehotenstva som získal veľa kilogramov, asi 20, a po pôrode som bol veľmi spokojný s jej postavu, bol som mimoriadne rozrušený plné boky a ovisnuté brucho.

Chcel som sa dostať do formy, ale nebolo to jednoduché: takmer vždy som bol zaneprázdnený dieťa a domáce práce, a vyčleniť dostatok času pre fitness som nikdy nemal šancu. Hoci na

bežeckom páse som sa pravidelne robí, ale mal

som trochu uvoľniť v potravinárskom priemysle, a všetko je späť na svojom mieste. Samozrejme, že som sa snažil obmedziť sa v jedle, ale vážne výsledky nepriniesol. Všeobecne platí, že niekto s chudnutie stretol, bude mi rozumieť.

Jeden deň som videl reklamu na Slim Shape nohavice , ktoré spôsobujú intenzívne potenie, čím pomáha schudnúť. Bolo oznámené, že tieto nohavice možno nosiť ako v posilňovni, aby zvýšiť účinok cvičenia a školenia denných záležitosťou, a to aj v tom prípade, budú dávať výsledok. Predstava, ako schudnúť, bez toho aby vzhliadol od prípadov, a bez toho, aby sa zmenila obvyklý spôsob života, to bolo veľmi lákavé, okrem toho sa mi naozaj páčil roztomilý vzhľad týchto nohavíc, ktoré by mohli byť použité ako úplný odev, a tak som sa rozhodol otestovať sám.

som čítal recenzie, kontrolovať ceny, našiel kraťasy Slim Shape v známom internetovom obchode, zvolili správnu veľkosť a urobil poriadok. Cena za takéto nohavice s slušnej kvalite bol celkom prijateľný. Čoskoro som dostal moje nohavice a teraz môžem podeliť o svoje skúsenosti chudnutie, ale najprv povedz mi viac o sebe krátke nohavice.

Môj preskúmanie nohavíc chudnutie Slim Shape

vzhľad šortky Slim Shape

Šlapacie tlačné plné čierne, s jasne žltým podšívkou a žltý znakom na páse. Vyzerajú ako bežné oblečenie, ani povedať, že sa jedná o špeciálne nohavice pre chudnutie. Nohavice štýlové a krásne, a vďaka univerzálnemu farbe, dokonale ladí s akýmkoľvek topy, tričká a športová obuv.

Rajtky majú vysokú pása a dĺžka je pod kolenom. Sú

bezšvíkové, mäkké a veľmi pružný. Nohavice majú malý efekt chudnutia, tak sedím na postavu dokonale a robiť to viac atraktívne, ktorým sa upravujú problémové oblasti.

Ako si vybrať svoju veľkosť

Veľkosť nohavice Slim Shape sa líši od S do 4XL. Ak chcete zvoliť vhodné, je potrebné zmerať pás a boky a pozrite sa do rastra:

 • Veľkosť S: pas – 64 až 72 cm, boky – od 86 do 97 cm,
 • Veľkosť M: pas od 73 do 79cm, hip od 98 do 102 cm,
 • Veľkosť L: pas – 80 až 85 cm, boky – od 104 do 108 cm,
 • Veľkosť XL: pas – 86 až 90 cm, boky – od 109 do 114

  cm,

 • Veľkosť 2XL: pas 91 až 95 cm boky – 115 až 118 cm;
 • Veľkosť 3XL: pas – od 96 do 100 cm, boky – od 119 do 123 cm,
 • Veľkosť 4XL :. Pas – od 101 do 104 cm, stehná, od 124 do 127 cm

Ako sú nohavice chudnutie Slim Shape

Vnútorná vrstva z týchto šortiek sú vytvorené z inovatívny materiál Neoteks (tkanín: neoprén 40%, nylon 30%, polyester 30%). Vzhľadom k svojej jedinečnej vlastnosti, Neoteks spôsobuje zvýšenie vnútornej telesnej teploty, čo vedie k hojnej potu pri intenzívnom telesných cvičení. Pás do pása pracuje na rovnakom princípe.

Pracujú aj keď je človek spí. Dôsledkom potenie je spaľovanie telesného tuku v problémových oblastiach, zníženie objemu tela a rýchlym poklesom telesnej hmotnosti. A aby sa veľké množstvo potu neobťažuje a nebolo zjavné ostatným, záverom, existuje špeciálna vrchná vrstva, ktorá sa rýchlo absorbuje všetky kvapaliny pridelené a nedovoliť, aby to presakovať von.

Ďalej nohavice majú nasledujúce účinky: H4>

Neoteks sú nohavice, má

veľkú elasticitu a flexibilitu, takže sa správajú ako shapewear, ktorý je vizuálne znižujú objem tela a dať atraktívny tvar. Zároveň nohavice sú veľmi mäkké a ľahké, sú priškrtenia pokožku a nespôsobujú nepríjemné pocity pri nosení.

Jazdecké nohavice sú tesne k telu, čím sa dosiahne masážneho účinku, ktorý pomáha zbaviť sa celulitídy a aby sa pokožka pružnejšia, hladké a pevné. Spolu s pot vylučuje toxíny, čo má za následok čistenie tela a zlepšuje celkový zdravotný stav.

Môj názor Slim Shape

Lýtkové Slim Shape ideálny pre mňa čo do veľkosti, sedí veľmi dobre, splošťuje pasu brucho, stehná a zadok, tak som okamžite vyzerať štíhlejšie. Vyzerajú ako pekné nohavice, tak som rád nosiť von a nemusíte báť, že niekto bude zistiť, že mi krátke nohavice pre chudnutie. Môžu byť tiež nosiť pod inými oblečenie – džínsy, nohavice alebo dlhé šaty a nebudú viditeľné. Kvalita je vynikajúci, všetky švy sú ploché.

Akonáhle som dal na mojej šortky, potom po niekoľkých minútach začnem cítiť pot. Potenie dochádza, aj keď len tak sedieť na gauči pred televízorom, ale vo všetkých pohyboch je to stále rastie. Tak som sa obvykle nosia nohavice doma, keď robí domáce práce (utieranie prachu, zametanie, mojej podlahy) a

prechádzku s dieťaťom, v sume získanej päť až šesť hodín denne.

Vonkajší povrch nohavíc po celú dobu je úplne suchý a čistý, ale ak odstránite pás, môžete vidieť, že celý povrch kože pokrytá kvapkami potu. Samy o sebe krátke nohavice vo vnútri je mokrý, takže po použití je potrebné umyť ruky pri teplote 30 ° C (pre pranie v práčke, čistiareň a žehlenie železo je zakázané).

Po 10 dňoch denné nosenie nohavíc, ktoré som dostal na váhu a bol rád, aby zistili, že stratil pol kilogramu. Pás a boky sa znížil o 2 cm, teraz dokonca bol schopný vytiahnuť (hoci s ťažkosťami), na nohaviciach som nosila EXT tehotenstva. Takže môžem povedať, že doteraz som veľmi potešený s nohavicami, Slim Shape. S nimi mám dieťa a dom a výsledok získať čo z intenzívnom tréningu v posilňovni. Ale v simulátore robím aj na nich, a tiež pokúsiť sa jesť v noci.

Prednosti Slim Shape:

 • pomoc, ako sa zbaviť tuku a schudnúť;
 • mať efekt chudnutia a správne číslo;
 • pomáha eliminovať toxíny a zbaviť sa celulitídy;
 • výborný vzhľad, neodlišujú od bežného oblečenia;
 • ľahké a pohodlné, neobťažuje.

odporúčam nohaviciach zoštíhľujúci Slim Shape niekoho, kto nemôže a nechce tráviť veľa času v posilňovni. Budem aj naďalej používať, a dúfam, že budem schopný dosiahnuť požadovanej hmotnosti. Kúpiť šortky Slim Shape, kde som si kúpil za pomerne nízku cenu kliknutím na tlačidlo! Pridajte svoj názor a zdieľať svoje výsledky!

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...