správy

Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to?

Silan Guard je jednozložkové tekuté sklo od japonskej spoločnosti Willson, je navrhnutý tak, aby chrániť karosériu pred nečistotami, poškriabaním a menším mechanickým poškodením. Hodnotenie zákazníkov na Silan stráže je rozdelený: niektorí majitelia automobilov písať o výhodách peňazí než analógov, iní hovoria, že rozvod sa nijako nelíši od bežných šampónov

.

Ak sa chcete dozvedieť pravdu o tom, Vodné sklo Wilson sa rozhodol kúpiť výrobok od autorizovaného predajcu a vykonať prieskum nástrojov s pokynmi, fotografiou a cien.

Čo to znamená: zloženie a popis tovaru Silan Guard

Podľa výrobcu, Willson Silan stráže pre automobily pozostáva z inovačných komponentov, ako sú oxid kremičitý, oxid Nanook a silikónové polyméry, ktoré po aplikácii tvoria automobilu ochranný povlak s vodoodpudivým účinkom. Zloženie spreja je vhodný pre tmavé a svetlé vozov. Chemická reakcia nenesie negatívny dopad na náterové hmoty a častí tela dopravy.

Kompletná sada tekutého skla z Japonska nasledujúce:

 • Balenie fľaša;
 • Huba;
 • servítku;
 • Špeciálne ochranné rukavice;
 • Návod na použitie v Europen;

Ak po objednaní, balíček prišiel pre vás s inou sadou Možno ste dostali trh s náhradnými dielmi. Takže neodporúčam kupovať produkt na aliexpress alebo inom čínskom obchode. Kúpil som od oficiálneho výrobcu spreja.

Ako sa prihlásiť Silan Guard

Použitie tohto riešenia je možné iba v dobre vetraných priestoroch alebo vonku (prvá možnosť prednostné). Pri práci dajte pozor nevystavovať silonovoy ochranu pokožky a hlavne sliznice.

Technológia nanášania silanu Guard na nové auto:

 1. dôkladne umyť telo vozidla (najlepšie s pomocou motora);
 2. Nechajte stroj vysušiť a liečiť miesto aplikácie tekutého skla s odmasťovacou;
 3. zvlhčí špongiu poskytnuté v súprave, koncentruje sa a striedavo použiť silnowo ochranu na strechu, dvere, kapota, trupu a iné časti vozidla;
 4. No repairauto tela krytu obrúsku z balenia;
 5. Po spracovaní sa vyhnúť umývanie áut a priameho slnečného žiarenia v priebehu 8 hodín.

ojazdených automobilov spôsobu použitia silanu, stráž sa líšia iba v dodatočnej leštenie pri príprave laku a odstraňovanie hrdze pred aplikáciou vodotesný. Ak je vaše vozidlo už překreslil pred spracovaním je lepšie kontrolovať lak o vplyve jednotlivých zložiek prostriedkov.

Jedna fľaša z vosku ľahko trvá 3-4 manipuláciu automobilov. Výrobca odporúča použiť zmes v niekoľkých vrstvách, – tým sa vytvorí dodatočný polymérny film, ktorý chráni pred menšími škrabancami (napr. Z konárov stromov a kríkov)

.

podvádzanie, alebo nie: znalecké posudky o produkte

Štúdium názory kupujúcich sa stretol niekoľko negatívnych recenzií Silan gardy: nefunguje, nevysušuje, nie je lesklý a ďalšie pripomienky. Moja skúsenosť s touto autokozmetiky bola pozitívna.

Práca na čerpacej stanici bol schopný vykonať porovnávaciu skúšobnej kvapaliny nové a bývalý v používaní automobilov.

Ako môžete vidieť, keď sa objaví liečebný efekt zrkadlenia Shine. Skutočnou výhodou pred a po použití leštenie bola pozorovaná po dobu dlhšiu ako 2 týždne (v čase písania). Nechcem obmedziť čítaní recenzie on-line a rozhodol sa požiadať odborníkov zo sto.

Andrew Elenin, mechanik v STO

Záver Andrew: Silan Guard – podvod a podvod. Ale ja by som rád jeho a svoju pozornosť na dôležité nuansy, vďaka ktorým účinnosť využitia silanu bolo pod očakávaniami:

 • V prvom prípade, že klient priniesol už vytlačená obalových prostriedkov. Teda povedať, so 100% istotou originál alebo falzifikát;
 • Druhýkrát Andrew kúpil tekuté sklo na čínske webové stránky za nízku cenu. Ako som povedal na začiatku článku, pri objednávke sprej nie je oficiálnym distribútorom, Riskujete hádzať peniaze do vetra;
 • Špecialista nemal odmastí lak, a toto je jeden z predpokladov pre pozitívnu

Koľko je Silan Guard

Keď som si kúpil, na oficiálnych stránkach bola cena …. Teraz je tu akcia a cena pôvodnej Silan Guard vyrobené v Japonsku sa:

 • Európa – 1990 …
 • Ukrajina – 890 Sk;
 • .

 • Európa – 39-49 €
 • Ostatné krajiny je potrebné skontrolovať u svojho operátora.

nie veľké peniaze, ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že jedna aplikácia tekutého skla bude trvať najmenej 22 dní a jeden jar trvá 3-4 krát veľkorysú leštenie. Celkom za & nbsp; … dostanú šesť mesiacov pokrytie za skvelú cenu. Doba platnosti až 5 rokov. Samozrejme, že je lepšie, aby od výrobcu než cent od niekoho, kto nie je jasné.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...