Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde kúpiť, originál, alebo je to stojí za to?

[Total:    Average: /5]

Silan Guard je jednozložkové tekuté sklo od japonskej spoločnosti Willson, je navrhnutý tak, aby chrániť karosériu pred nečistotami, poškriabaním a menším mechanickým poškodením. Hodnotenie zákazníkov na Silan stráže je rozdelený: niektorí majitelia automobilov písať o výhodách peňazí než analógov, iní hovoria, že rozvod sa nijako nelíši od bežných šampónov

.

Ak sa chcete dozvedieť pravdu o tom, Vodné sklo Wilson sa rozhodol kúpiť výrobok od autorizovaného predajcu a vykonať prieskum nástrojov s pokynmi, fotografiou a cien.

Čo to znamená: zloženie a popis tovaru Silan Guard

Podľa výrobcu, Willson Silan stráže pre automobily pozostáva z inovačných komponentov, ako sú oxid kremičitý, oxid Nanook a silikónové polyméry, ktoré po aplikácii tvoria automobilu ochranný povlak s vodoodpudivým účinkom. Zloženie spreja je vhodný pre tmavé a svetlé vozov. Chemická reakcia nenesie negatívny dopad na náterové hmoty a častí tela dopravy.

Kompletná sada tekutého skla z Japonska nasledujúce:

 • Balenie fľaša;
 • Huba;
 • servítku;
 • Špeciálne ochranné rukavice;
 • Návod na použitie v Europen;

Ak po objednaní, balíček prišiel pre vás s inou sadou Možno ste dostali trh s náhradnými dielmi. Takže neodporúčam kupovať produkt na aliexpress alebo inom čínskom obchode. Kúpil som od oficiálneho výrobcu spreja.

Ako sa prihlásiť Silan Guard

Použitie tohto riešenia je možné iba v dobre vetraných priestoroch alebo vonku (prvá možnosť prednostné). Pri práci dajte pozor nevystavovať silonovoy ochranu pokožky a hlavne sliznice.

Technológia nanášania silanu Guard na nové auto:

 1. dôkladne umyť telo vozidla (najlepšie s pomocou motora);
 2. Nechajte stroj vysušiť a liečiť miesto aplikácie tekutého skla s odmasťovacou;
 3. zvlhčí špongiu poskytnuté v súprave, koncentruje sa a striedavo použiť silnowo ochranu na strechu, dvere, kapota, trupu a iné časti vozidla;
 4. No repairauto tela krytu obrúsku z balenia;
 5. Po spracovaní sa vyhnúť umývanie áut a priameho slnečného žiarenia v priebehu 8 hodín.

ojazdených automobilov spôsobu použitia silanu, stráž sa líšia iba v dodatočnej leštenie pri príprave laku a odstraňovanie hrdze pred aplikáciou vodotesný. Ak je vaše vozidlo už překreslil pred spracovaním je lepšie kontrolovať lak o vplyve jednotlivých zložiek prostriedkov.

Jedna fľaša z vosku ľahko trvá 3-4 manipuláciu automobilov. Výrobca odporúča použiť zmes v niekoľkých vrstvách, – tým sa vytvorí dodatočný polymérny film, ktorý chráni pred menšími škrabancami (napr. Z konárov stromov a kríkov)

.

podvádzanie, alebo nie: znalecké posudky o produkte

Štúdium názory kupujúcich sa stretol niekoľko negatívnych recenzií Silan gardy: nefunguje, nevysušuje, nie je lesklý a ďalšie pripomienky. Moja skúsenosť s touto autokozmetiky bola pozitívna.

Práca na čerpacej stanici bol schopný vykonať porovnávaciu skúšobnej kvapaliny nové a bývalý v používaní automobilov.

Ako môžete vidieť, keď sa objaví liečebný efekt zrkadlenia Shine. Skutočnou výhodou pred a po použití leštenie bola pozorovaná po dobu dlhšiu ako 2 týždne (v čase písania). Nechcem obmedziť čítaní recenzie on-line a rozhodol sa požiadať odborníkov zo sto.

Andrew Elenin, mechanik v STO

Záver Andrew: Silan Guard – podvod a podvod. Ale ja by som rád jeho a svoju pozornosť na dôležité nuansy, vďaka ktorým účinnosť využitia silanu bolo pod očakávaniami:

 • V prvom prípade, že klient priniesol už vytlačená obalových prostriedkov. Teda povedať, so 100% istotou originál alebo falzifikát;
 • Druhýkrát Andrew kúpil tekuté sklo na čínske webové stránky za nízku cenu. Ako som povedal na začiatku článku, pri objednávke sprej nie je oficiálnym distribútorom, Riskujete hádzať peniaze do vetra;
 • Špecialista nemal odmastí lak, a toto je jeden z predpokladov pre pozitívnu

Koľko je Silan Guard

Keď som si kúpil, na oficiálnych stránkach bola cena …. Teraz je tu akcia a cena pôvodnej Silan Guard vyrobené v Japonsku sa:

 • Európa – 1990 …
 • Ukrajina – 890 Sk;
 • .

 • Európa – 39-49 €
 • Ostatné krajiny je potrebné skontrolovať u svojho operátora.

nie veľké peniaze, ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že jedna aplikácia tekutého skla bude trvať najmenej 22 dní a jeden jar trvá 3-4 krát veľkorysú leštenie. Celkom za & nbsp; … dostanú šesť mesiacov pokrytie za skvelú cenu. Doba platnosti až 5 rokov. Samozrejme, že je lepšie, aby od výrobcu než cent od niekoho, kto nie je jasné.

About Paulína Turošíká 373 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.