správy

Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

Vďaka vedeckého vývoja a intenzívneho rozvoja automobilového priemyslu, technológovia priniesli jedinečnú nová látka – kvapalina silán sklo stráž. Povlak za menej ako päť rokov získala kultový status. Produkt bol schopný oceniť spotrebiteľom takmer po celom svete.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Výrobok sa používa na vytvorenie ochranného povlaku na povrchu telesa, a patrí do kategórie prostriedkov dvojzložkových. Po zmiešaní sa materiál nie je uložený. Preto, ak počas prevádzky existuje mnoho riešení, budete musieť prispôsobiť, inak to bude tvrdnúť.

Tak robí výrobok

Použiť Vodné sklo Silan Guard výhradne pre účely farbenie povrchových zložiek tela. Prípravok sa aplikuje na oblasti, ktoré neumožňujú priamy prach a ultrafialové žiarenie. Pri nízkych teplotách je zakázané použiť zmesi. Pred nanesením make-up Tiež by ste mali vykonávať aplikáciu vyskúšať na malej ploche.

Čo je zakázané pokrytie s kvapalinou:

 • prvky skladajúci sa z umelej hmoty;
 • detaily vytesané na nej, alebo chróm;
 • nárazník;
 • Gaburici, svetlomety, obrysové svetlá, okná a ďalšie výrobky zo skla.

Ak je v tomto procese, Wilson Silan Guard zasiahla jeden z týchto objektov čo najskôr utrite plochu čistou vlhkou handričkou. Pri čistení sa odporúča používať vlákna alebo mäkkú špongiu.

V čase dokončenia náteru tela požadované v blízkej budúcnosti, aby leštenie auto v miestnosti, kde je dobré vetranie alebo veľa Windows, ktoré je možné otvoriť pre vetranie. Nezabudnite, že chemický účinok nastane ihneď po otvorení obalu. Udržujte Vodné sklo pre automobily Willson Silan stráže pod holým nebom je zakázané. Po aplikácii, nie sú zvyšky znovu použiť.

Ak po použití zložení vľavo, opäť nie je použitý

skladovanie uzatvorených zásobníkoch sa odporúča použitie v priestoroch, kde sa teplotné rozmedzie neprekročí 40 ° C. Mali by ste tiež nedovolí zmrazenie zmesi. Aby sa zabránilo úniku, mali by ste uložiť materiál vo vzpriamenej polohe a vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu. Po použití celej kompozícii, sa používa zásobník kvapalného silanu skla stráž.

Čo je tekutý sklo Silan Guard

zloženie materiálu obsahuje nasledujúce súčasti:

 • polymérovej zložky podľa silánu;
 • V oleji rozpustné zložky;
 • prvok, ktorý prispieva k tuhnutiu.

Maximálna životnosť výrobku od dátumu výroby je 5 rokov.

Čo je súčasťou stráž Wilson:

 1. Fľaša s tekutým sklom auta Willson Silan stráže.
 2. huba v aplikátora, ktorý je aplikačná vrstva.
 3. Je obrúsky sú určené k očisteniu.
 4. Aby sa zabezpečilo, že výrobok nebol poškodený kože v balíku je ochranná latexové rukavice.
 5. Tiež povinný návod s podrobným popisom všetkých postupov, ktoré možno vykonávať s týmto materiálom.
 6. OL>

  Návod na použitie Silan gardy

  V typickom prípade leštenie proces auto vyžaduje veľa času a výsledok leštenie nemôže ospravedlniť očakávania. Po nastriekaní produktu, je nutné v zrýchlenom tempe trieť kvapaliny do povrchu tela, ktorá vyžaduje veľa úsilia.

  Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

  Pokiaľ ide o produkt Silangan, tento materiál je pomerne jednoduché. Tu je hlavná vec, dodržiavať všetky pokyny výrobcu. V prvom rade je potrebné starostlivo očistiť povrch tela a nechajte zaschnúť.

  Ako funguje telo po leštenie skla

  Je potrebné poznamenať, že na dosiahnutie čo najlepšej vzhľad vozidla pred aplikáciou lieku na umelú íl od rovnakého výrobcu. Užívateľské recenzie o tekuté sklo na auto prideliť, že postrekovej kvapaliny je najúčelnejšie pri teplote 25-30 ° C a bez priameho vystavenia ultrafialovému žiareniu. V týchto podmienkach sa reakčná zmes dosiahne mäkkú konzistenciu a tvrdne tak rýchlo.

  Zloženie jednozložková sa odporúča použiť okamžite po celom tele, a individuálne – Prvý blatníky, potom sú dvere, kapota a nakoniec strecha. Tak je možné sa vyhnúť nepríjemnostiam v procese, do záverečnej fázy leštenie.

  Krok za krokom Silan Guard

  1. Používajte ochranné pomôcky a ochranné rukavice.
  2. Opatrne RUB suchou handrou nezaprášenej povrchom, ktorý je určený na spracovanie.
  3. Pripravte aplikátor, potom sa na ne vzťahujú monolitické vrstvy materiálu. Nie šetriť na výrobku, povlak musí naučiť cast bez medzier.
  4. OL>

   Je dôležité venovať pozornosť tvárach aplikátora, jeden z nich má šedú farbu, druhá biela. Je pokrytá prvej strane.

   1. Next, RUB tekuté sklenené teleso. Urobiť mäkké pohyby bez silného tlaku. Je dôležité, aby utrite celý povrch.
   2. Po vytvorení chráni telo treba počkať asi 7-10 minút, takže vrstva je úplne vyschla. Ak je povrch získajú biele, mierne matný farby, môžete pristúpiť k ďalšej fáze.
   3. topánok a šumivé účinok je vzhľadom k vozidlu otrením potiahnutý povrch Silan Guard (silán), špeciálne tkaniny, ktorý je dodávaný s kvapalinou.
   Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

   Jeden balíček Silan Guard tekuté sklo bude stačiť na 3-4 aplikácie na modeli stredne veľké sedan. Po leštenie sa neodporúča vykonávať čistenie bezkontaktné do jedného týždňa. je táto doba, aby zabezpečili, že vrstva získala požadovanú hustotu a je pevne upevnený na povrchu automobilu.

   Ak je plne v súlade so všetkými pravidlami uvedenými v užívateľskej príručke pre Wilson tekutého skla, produkt pravidelne bude slúžiť jeden rok alebo 22 motora.

   povlak má špinu, vodu – a nečistoty odpudzujúce účinok

   Je potrebné poznamenať, že ochranný materiál môže byť aplikovaný na jednu rovnaké miesto niekoľkokrát získať viacvrstvové štruktúry. Často sa výrobcovia týchto produktov tvrdia, že ďalšia vrstva môže alebo nemusí priniesť žiadny výsledok alebo poškodiť predchádzajúce. S kvapalinou sklo Silan Guard všetko úplne zle, povlak schopný zvýšiť úroveň ochrany a efekt trblietania.

   Pri vytváraní viacvrstvovú ochranu by mali byť uchovávané po časovom intervale po aplikácii každej vrstvy. Doba potrebná na úplné vytvrdenie. Medzi prvým a druhým interval by mal byť aspoň 12 hodín, medzi 3-4 -. 24, a tak ďalej

   Výhody a nevýhody kvapalina silanu skla Guard

   Vodné sklo Silan Guard existuje mnoho pozitívnych aspektov, najdôležitejšie prednosti užívateľov sú nasledovné:

   1. Ekonomická spotreba. Jedna fľaštička 95 ml bude stačiť pre aplikáciu 3-4 vrstiev na jednotlivých osobných vozidiel.
   2. Produkt, okrem ochrannej funkcie, ale slúži odpudzujúce vodu, ktorý zabraňuje korózii.
   3. Kvapalina je ľahko použiteľná, je pevný a tvoria jednotný, monolitická vrstva, a to aj v prípade, že sa aplikuje 5 krát.
   4. V porovnaní rovnakých materiálov, tekuté sklo Silan Guard má priemernú hodnotu …., kedy sa cena ďalších produktov až do ….
   5. OL>

    Používatelia spomenuté nedostatky leštidla:

    1. Po otvorení fľaštičky je nutné použiť celý diel, pretože sa rýchlo stáva nepoužiteľným.
    2. Je nemožné zvládnuť auto pod šírym nebom, prach je ťažké dosiahnuť dobrý výsledok. Iba v uzavretej miestnosti, bude stroj vyzerať dokonale.
    3. Produkt nie je zastúpený vo voľnom obchode, ale je k dispozícii na objednávku v internetovom obchode kozmetiky. Predať Europen distribútori čínskeho portálu aliexpress a súkromných mediátorov.
    4. OL>

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...