Krása

Realquit – názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť

Novosť tabakový priemysel – magnety Realquit (Realquit). Ich účinok na telo bolo otvorené v 50-tych rokoch vedec poľa Nogi, ktorý bol zapojený do výskumu v súvislosti s akupunktúrou. Podľa výrobcu, je inovatívna metóda, ktorá je oveľa účinnejšia a bezpečnejšie ako iné lieky (tablety, liečebné a preventívne kvapaliny, alebo gumy alebo náplasti). Sada náradia obsahuje návod na použitie a dve malý magnet. Pokyny na použitie prístroja je napísané jasne a zrozumiteľne. Magnety sú pokryté vrstvou zlata. Pripojený k uchu, kde sa body zodpovedné za vašu nutkanie fajčiť.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Popis lieku Realquit

Biomagnify Smoking pokryté zlatým prachom, ktorý má liečivé vlastnosti a tiež chráni telo pred rôznymi alergénmi. Porovnanie používanie iných liekov a metód, Realquit má niektoré výhody:

 1. Oficiálne výrobca garantuje 25-30 dní použitie magnetov budete cítiť, že chcete fajčiť menej a menej.
 2. Metabolizmus sa normalizujú v priebehu niekoľkých týždňov.
 3. Viac ako 90% zákazníkov potvrdzujú účinnosť tejto metódy.
 4. Nástroj má vo svojom zložení nikotínu.

Sady magnetov môže tiež líšiť. Niektoré z nich majú žltý povlak, druhá je pokrytá bielym zlatom. V každom prípade všetky údaje rovnaká. Prístroj s bielym zlatom spadá pod inou značkou, ale princíp činnosti a výroby.

Klinické štúdie Realquit

Samozrejme, že pred biomagnify bola uvedená do výroby, prešli veľa výskumu. Jedným z prvých laboratórií, ktoré sa ujal experimenty a produkciu ocele: Austrália, USA, Japonsko, takmer vo všetkých európskych krajinách, Kanada. Môžete bezpečne nakupovať magnety, výrobca z nich sú patentované a certifikované.

Kde kúpiť Realquit?

Magnety Realquit nemajú zvláštne podmienky použitia. Kúpiť výrobok prostredníctvom oficiálnych dodávateľov, alebo objednať online, odoslať ju na pošte vášho mesta. V lekárňach tohto zariadenia nie je. Magnet nie je liek na závislosť, ale Fajčenie prispieva k psychologickej úrovni, k ukončeniu škodlivé zvyk.

Aplikácie Realquit

Realquit je možné použiť niekoľko po sebe nasledujúcich hodín kedykoľvek počas dňa, bez určité dôkazy o tom. Najlepšie zo všetkých týchto hodiniek distribuovať. Napríklad, 2 hodiny ráno, 3 večer. Pre väčšie pohodlie, magnety sú vyrobené z úplne rozdielnych veľkostí. Trochu pripojiť k vonkajšej časti ucha a väčšie za sebou. Pred nanesením biomagnets musíte opatrne zaobchádzať s aurikulární povrch, potom kontakt bude lepšie. Je to o tom, čo ucho budete montovať magnet veľmi dôležité: vľavo / vpravo – vľavo, vpravo – vľavo. Dávajte pozor, aby zariadenie nebolo zahrnuté do ucha.

Prečítajte si viac o všetkých aplikácií

Ak sa po inštalácii jednotky, máte pocit nepohodlia a bolesť, je potrebné zmeniť usporiadanie magnetov na druhej ucho a masírujte boľavé miesto, kde bol pripojený. Nepríjemné pocity netrvajú dlhšie ako jednu minútu.

Pre použitie magnetov, ktoré potrebujete každý deň po dobu týždňov. Počas tejto doby môžete fajčiť ako obvykle alebo zníženie počtu cigariet, ale potom, čo je eliminovať používanie nikotínu a pokračovať v používaní magnetov asi 3 týždne.

Prednosti Realquit

Tento neobvyklý prístroj má niekoľko výhod:

 • nezahŕňajú nikotínu, toxíny a halogénov;
 • úplne bezpečné;
 • bezbolestné použitie;
 • neexistujú žiadne závažné kontraindikácie;
 • neexistuje osobitný program pre aplikáciu,
 • 97% účinnosti;
 • Výsledky sú viditeľné už v prvých dňoch používania prístroja.

Kontraindikácie Realquit

Existuje celý rad kontraindikácií, v ktorej po konzultácii s lekárom. To:

 • tehotenstva;
 • načúvacím AIDS;
 • prítomnosť elektrických kardiostimulátorov.

Pravda alebo nie

?

Vzhľadom k tomu, Realquit zariadení jedinečné a populárne, že má obrovské množstvo falzifikátov. Recenzie a názory môžeme nájsť ako pozitívne aj negatívne. Iba tým, že kúpi a za použitia biomagnify chápeš rozvodu alebo nie. Uistite sa, že kúpe výrobku na oficiálnych stránkach ku kúpe falošné.

Náklady

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Nákup lekáreň magnety nie je možné. To možno vykonať len prostredníctvom oficiálneho dodávateľa. Niektoré internetové zdroje, ktoré spolupracujú s výrobcom na nákup vo veľkom zariadení a predávať ju.

Ceny Realquit:

Predám zľavy od výrobcu

Recenzie lekárov

Väčšina názorov sú reálne a pozitívne, ale aj mnoho ľudí nespokojní s magnetmi, opúšťať svoje negatívne stanovisko.

Savel’ev, Viktor A., ​​lekár-narcologie, “Moji kolegovia a ja sme veľmi často predpisujú svojim pacientom prístrojmi Realquit. Metóda akupunktúry je celkom zaujímavá a nie je nič nové. Vo väčšine prípadov to funguje. som rád, že na trhu protivootechnoy priemysel nakoniec tam je nástroj, ktorý pomôže ľuďom, aby prestali fajčiť a žiť normálny život “.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Alekhine Vladlen aristarkhovich, otolaryngologist, “A teraz fajčiari moc. A takmer všetci z nich chcú prestať fajčiť. Všetci pacienti sa odporúča získať magnety Realquit. Sú ľahko použiteľné, kompaktné a sú úplne bezpečné. Odporúčam všetkým ľuďom tabaku závislých. “

Prikhodko Andrey, narcologie, “Podľa štatistík, sami prestať fajčiť, iba 5% ľudí. Zvyšok sú buď strach o svoje zdravie, alebo nemôžu robiť to sami. Pre svojich pacientov I predpísať magnety v kombinácii s iným liekom. Potom sa po prvých dňoch liečby môžu sa zvýši účinnosť a výsledky. “

Hodnotenie zákazníkov

Vladimir, 46, “Verte tomu alebo nie, vaše právo. Magnety som si kúpil žene. Ona potom pracoval v lekárni. Spočiatku som taky bol skeptický, ale snažil, len bol potešený. po troch týždňoch užívania som znížil počet cigariet 2krát Neskôr odmietol je teda voľba je na vás: … fajčiť, alebo sa vysporiadať so závislosťou “

Oleg, 38 rokov Tver, “Spočiatku zariadenie nepomohlo, ani vidieť žiadne pozitívne výsledky. Ale nakoniec si uvedomil, že som sa používa nesprávne magnetmi. Po troch týždňoch používať, túžba znížená. Po 4 mesiacoch úplne prestal. musím povedať, že to stálo za to. “

Victor, 35 rokov “Objednaný magnety cez internet, radil im, aby mi kolega v práci. Je to po dobu dvoch mesiacov užívania Realquit úplne zbavili závislosti. Pre mňa prístroj pomáha pri 2 týždeň “.

Arthur, 42 rokov

“som prestať fajčiť toľkokrát. Ale len Realquit pomohla mi na psychologickej úrovni k prekonaniu tabakové závislosti. Samozrejme, že tam bolo veľa pochybností. Ale ja som šiel na to. Odmietol cigarety. Som istí, že fajčenie nebude “.

Ak chcete vidieť názory na produktovej stránke

Stanislav, 50 rokov,

“mi pomohol prestať fajčiť môj doktor. Som veľmi vďačná mu, že je na čase dal mi takú biomagnify. Fajčenie moje zdravie sa stala neistá. Choré srdce, začal dýchať ťažko. Tam bol konštantný dýchavičnosť. som stanovená. Počas 2 mesiacov od fajčenia som nechcel “.

Natalia, 28 rokov

“Dym z Ústavu rokov. Zo skúseností je pomerne veľký. Nakoniec sa rozhodla s výzvou k boju. Objednaný magnety. Sú ľahko použiteľné, takže ich používanie nie je nijako zložité. Pomáhal po týždni nosenia . Veľmi vďačná producentov “.

Roman, 31 rokov,

“Skúšal som všetko, záplaty a guma, všeobecne, nie. Priateľ, ktorý tiež odporúča prestať fajčiť Realquit magnety. Hovorí mu pomohol. Tak som sa rozhodol kúpiť. Kniha na oficiálnych internetových stránkach. Fast doručenia. výsledok je po mesiaci užívania viditeľné. je dôležité starostlivo prečítať návod, potom účinnosť bude. “

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...