správy

Provocative Gel – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

V súčasnej dobe, mnoho párov sa stretávajú s rôznymi problémami v sexuálnom živote. Nie každá žena môže dosiahnuť orgazmus, aj keď jej partner je milenec. Zvyčajne to nie je spôsobené tým, že muž nebol zažil dosť pre to, a fyziologické zvláštnosti ženského tela, napríklad tupým erotogénne citlivosť. Tu môže pomôcť špeciálnych prípravkov, z ktorých jeden je gél Zachytenie.

Zloženie Provokatívne gél

Quality sexuálny život je veľmi dôležité. To je nielen pre fyzické a duševné uspokojenie zo sexu, ale tiež prispieva k posilneniu vzťahu medzi mužom a ženou, a tým aj harmónie v každodennom živote. Okrem toho sa predĺžená neprítomnosť uspokojenie z pohlavného styku vedie k tomu, že dvojica jednoducho odmietne sex, a to je plná najrôznejších problémov týkajúcich sa reprodukčného systému.

Z tohto dôvodu účinné afrodiziakum môže byť skutočný záchranca rodinný život. Gél bol vyvinutý za účasti odborných andrologists a sexuológov. Hlavný dôraz je kladený na prírodných zložiek rastlinného pôvodu, vzhľadom k tomu, syntetické alebo chemické prísady sú úplne chýba.

Okrem toho, koža je zmäkčená, ktoré sa dosiahne tým, že sa k prostriedku glycerín. Je dôležité si uvedomiť, prítomnosť kyseliny mliečnej, ktorý stabilizuje kyselina-alkalickú rovnováhu pošvy.

Ako primárny vzrušujúce prostriedok použitý mätu, a kofeín. Tieto komponenty spôsobujú mierne podráždenie sliznice, takže sa stávajú citlivejšie. Inhibítor PDE5 je enzým, hyaluronidáza, kvalita chráni sliznice pred poškodením, a je tiež prírodné antiseptikum, ktorý významne znižuje riziko infekcie. Tento bod zaisťuje bezpečnosť použitie gélu, pretože proces pohlavného styku výskyt trhlín a iných drobných poranení sú bežné. Na zlepšenie účinnosti s pomocou špeciálnych cvikov.

Gél funguje ako provokáciu pre mužov

Najprv je potrebné poznamenať, že tento liek nemá vplyv na hormonálnu a ďalšie fyziologické procesy, ktoré ovplyvňujú reprodukčné funkcie a potenciu. Podstatou gélu je, že jeho aktívne zložky stimulujú aktívnejší produkciu hormónov, ktoré zlepšujú kvalitu pohlavného styku. Tiež, droga má priamy vplyv na miestny krvný obeh. Cievy v penise rozšíriť a to znamená, že prístup krvi pre nich stáva jednoduchšie. To zlepšuje a rozširuje udržateľné erekcie.

Je známe, že gél sex Provokácia prispieva k ďalšie aktívne rozvoj týchto hormónov:

  • endorfínu je známe, že všetky šťastie hormónu, takže oba Muž a žena má zaistenú fyzickú i morálnu satisfakciu z intimity a na najvyššej úrovni. Endorfíny sú pre psychologický moment v sexuálnom živote veľmi dôležité, pretože to pomôže priviesť partnera;
  • serotonín – táto látka je vyrábaná ako muži a ženy. Zástupca silnejšieho pohlavia, podporuje dlhší erekcie a účinne bojuje s predčasnou ejakuláciou – tuhá výhody pre svojho partnera. Čo sa týka žien, serotonín pomáha dosiahnuť rýchlejší a trvalejší orgazmus;
  • dopamín – hormón, ktorý odstráni všetky zákazy. Jeho výroba sa podieľa na vzniku psychologickej slobody. Inými slovami, partneri prestanú hanbiť, zmizne najstabilnejší komplexy. Z tohto dôvodu, mnoho párov sa snaží niečo úplne nové vo svojom sexuálnom živote, a to výrazne zlepšuje jeho kvalitu;
  • oxytocín – podpora biologicky aktívna látka, ktorá je v spojení so všetkými ostatnými hormóny. Jej činnosť je podobná pôsobeniu dopamínu – pomáha uvoľniť, takže uspokojenie z pohlavného styku bude maximálna

.

To znamená, že účinok gélu na prvom mieste, zamerané na zvýšenie produkcie sekundárnych hormónov, ktoré nie sú hlavné žena alebo muž biologicky aktívnych látok. V súlade s tým, negatívny dopad na hormonálnej rovnováhy č.

Metóda aplikácie Provokatívne Gel

Poradenstvo má veľmi jednoduchú aplikáciu. Podľa pokynov, ktoré boli dodané s drogou, gél sa nanáša na čisté penis, respektíve budete musieť osprchovať pred touto udalosťou. Ďalej malé množstvo krému aplikuje na penis a jeho hlave. Nevyhnutné RUB hmote ľahké pohyby masážnych k distribúciu po celom povrchu penisu. Pre uľahčenie postupu, je žiaduce, aby to bolo v ochabnutom stave.

Napriek tomu, že tento nástroj je určený pre mužov len pre ženy. Droga sa nechá umiestniť na jej genitálie, ako zvonku, tak vnútri. Pre viac možností, môžete použiť krém pre použitie na najrôznejších erotických pomôcok, antikoncepcia, atď.

Gél začne pôsobiť v priebehu niekoľkých minút po namočení. To sa prejavuje v prvom rade, pocit rastúci pocit tepla, ktoré sa šíria po celom pohlavný orgán. Podobné pocity boli skúsení a žena, v prípade, že krém bol aplikovaný na nej. Výrazne zvyšuje libido. Potom môžete prejsť priamo k pohlavnému styku.

Vedľajšie účinky a zvláštne pokyny Provokatívne Gel

Významnou výhodou tohto nástroja je, že v skutočnosti nemá žiadne kontraindikácie. Klinické štúdie ukázali, žiadny vplyv aktívnych zložiek gélu na genitálu, vrátane vnútornej, sliznice, koža, atď. Sexuálne a reprodukčné funkcie sa nemení.

Je potrebné mať na pamäti, že vždy existuje šanca, ste precitlivený v tele niektorých látok v prípravku. Ak tomu tak je, reakcia na jeho použitie bude alergický, vyjadrený najmä vo vzhľade charakteristických lézií na koži. V tomto prípade, z ďalšieho použitia gélu by mal byť okamžite opustené.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že provokácia nie je prostriedkom ochrany pred nechceným tehotenstvom. To isté platí pre rôznych infekčných chorôb, ktoré môžu byť prenesené v priebehu intimity.

Významnou nevýhodou tohto lieku je jej veľmi vysoká cena. Na druhú stranu, všetky farmakologické látky zamerané na liečbu problémov s reprodukčného systému, majú o nič menej, a vo väčšine prípadov -. A dokonca aj vyššie náklady

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...