Princess Hair – recenzia, cena, kde kúpiť, kúpiť teraz

[Total:    Average: /5]

Pre rast a posilniť vlasy

Maska pre rýchlejší rast vlasov Princess Hair (princeznej Khair) je zahrnutá v segmente profesionálnych masiek , určená na samostatné použitie. Vplyv prírodných zložiek špecifické zloženie je zameraná na prevenciu príčin spadu a pomalý rast vlasov.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Princíp masky prispieva k rýchlemu nasýtenia koreňov a vlasových živín vo forme vitamínov A, E, C, PP, aminokyselín a bielkovín. Široká škála zložiek ponúka jedinečné vlasovej masky vlastnosti.

Optimálna kombinácia účinných látok v Princess vlasy zvyšuje účinnosť stimulácie posilnenie, regeneráciu a rast. Nástroj aktívne podieľa na normalizáciu mazových žliaz, ktoré poskytujú zdravý lesk a pružnosť kadere.

Optimálne a bezpečný vitamíny zvyšuje intracelulárny metabolizmus, zahusťuje vlasu a spomaľuje proces starnutia tkanív a zabraňuje predčasnej šednutiu. klikni na zväčšenie

Použitie kozmetiky je najvhodnejšie riešiť príčiny ochudobneného prameňov hormonálna nerovnováha spôsobená tehotenstva či menopauze. A na stres, chronická únava, časté farbenie a tepelného ošetrenia.

Podpora obnovy starých a vznik nových vlasových folikulov, maska ​​tak rýchlo, ako je to možné , aby sa zabránilo nerovnomerný alopécia (vypadávanie vlasov).

Realitné recenzií použitie, názory lekárov a odborníkov, trichologists potvrdiť výborné výsledky Princess vlasy rýchle oživenie a rast vlasov.

Kde kúpiť Princess vlasy

Maska nemožno nájsť v špecializovaných kozmetických obchodov a lekární, aby sa zabránilo falzifikáty. Nástroj je realizovaný oficiálnych partnerov výrobcu prostredníctvom internetu.

Pre nášho partnerského zľava 50% cena Princess vlasov je …

v oficiálnom internetovom obchode s non-stop prevádzkou za Europe, Kazachstan, Ukrajina, Bielorusko, Arménsko, Moldavsko a Kirgizsko

Ak chcete objednať, prejdite do partnerského obchodu, nechajte kontaktné informácie a čakať na obsluhu. Maska ide poštové spoločnosť v oblasti zákazníka a sú splatné po obdržaní.

Výrobca Princess vlasy

maska ​​Princess vlasy z parfumérie a kozmetické továreň “spoločnosť Clover” na objednávku (preberajúci tvrdenie), “Handel”, v Európe, hendel.pro – oficiálne miesto. Výrobný závod je medzi päť najväčších výrobcov v Europen trhu s a zahŕňajú vedeckého výskumu a mikrobiologických laboratórií.

Je potrebné poznamenať, že spoločnosť bola založená v roku 2014 a výroba Khendel je bezpečný a prírodné kozmetické výrobky pre zdravie a krásu, nemá vo svojom segmente. Rozsah kozmetiky je prítomný na 5 kontinentoch a vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Všetky výrobky sú vyrábané v súlade s požiadavkami Europen a medzinárodných noriem (technické predpisy colná únia, ISO, GMPc). Princess Vlasy má vyhlásenie o zhode z euroázijskej ekonomickej únie.

Sadzba Princess vlasy

Maska obsahuje rastlinné oleje a výťažky, kozmetiku s preukázanou účinnosťou v priebehu rokov. Hlavnými účinnými látkami:

  • Kombinácia aktívnych proteínov kvasinkových – koktail niekoľkých typov proteínov, potrebných pre zlepšenie regenerácie tkanív. Pomáha odstrániť vysušenie a obnovuje zdravú pružnosť a zvyšuje objem oblúčikov.
  • Avocado má vyváženú kombináciu minerálov, aminokyselín, a optimálna koncentrácia vitamínov B, E, D, F Olej z avokáda má jedinečnú penetráciu do hlbších vrstiev tkaniva, ktorý umožňuje v čo najkratšej termíny normalizuje nutričné rovnováha koreňov a chlpov.
  • Bambucké maslo obsahuje vysoký podiel nasýtených a nenasýtených rastlinných olejov, vitamínov A, D, E, F, a umožňuje obnovu a oživuje slabé vlasové folikuly.
  • rakytníkový olej obsahuje prírodné kožu hydratačné a ochranu viacvrstvového hriadele vlasov agresívnych faktorov životného prostredia.
  • extrakt Centella asiatica obsahuje vrátane vitamínov B, E, K, ktorý je zapojený do procesu syntézy bielkovín a regeneráciu tkanív.
  • Extrakt koreňa z Polygonum multiflorum vykonáva protizápalové terapeutické funkcie spojené s elimináciou príčin sucha, lupiny, lupienka.

Úplné zloženie Princess Vlasy:

Aqua, cetearylalkohol, Behentrimonium chlorid, glycerín, fenyltrimethikon, isopropylis palmitas, cyklopentasiloxan, Cetrimonium chlorid, sorbitol, Hippophae rhamnoides Fruit Oil, Parfum, Panthenol, Izopropylalkohol, Silicone Quaternium- 18, Ceteareth-23, Hydroxyethylсellulose, Butyrospermum parkii maslo, polyquaternium-10, sorbitan kaprylát, fenoxyetanol, benzyl alkohol, Trideceth-6, edetas EDTA, kyselina benzoová, Persea gratissima Fruit Extract, Medicago Sativa výťažok z listov, Polygonum multiflorum extrakt z koreňa, Centella asiatica výťažok z listov, Ligusticum Chuanxiong extrakt z koreňa, Trideceth-12, octan sodný, Cinnamal, Limonén, benzoan sodný, hydrolyzovaný kvasinkového proteínu, celulóza, chlorid sodný, sorbát draselný, pantolakton.

Kontraindikácie

Použitie masky neodporúčajú pre osoby vo veku nad 18. kontraindikácie aplikácie nie sú k dispozícii, ale v zriedkavých prípadoch, individuálne neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku.

vonkajšie použitie kozmetiky Princess vlasy úplne neškodné a preto sa optimálne hodí pre všetky typy vlasov. Prírodné ingrediencie lieky nemajú vedľajšie účinky, ktoré nie sú deštruktívne a nepoškodzuje štruktúru pleti a vlasov.

Návod na použitie

Kozmetika je v kartónovej balení trubice s objemom 75 ml maska ​​Skladovateľnosť v tme pri teplote medzi 5 ° C do + 25 ° C je 2 roky.

Maska by mal byť aplikovaný na čistý a mokré vlasy. Masáž je látka vtiera do vlasových korienkov a potom rozmiestnené po celej dĺžke vlasov. Zvláštna pozornosť by mala byť venovaná na rozštiepené končeky, ktoré sú spracované opakovane. 5-7, je nástroj zmyje veľkým množstvom teplej vody.

Na základe odporúčania výrobcu časti je nutné použiť kurz s dobou kratšou ako 8 týždňov a frekvenciu relácií je 2-3 krát 7 dní.

Objednávka zľava

About Paulína Turošíká 373 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.