správy

Peruvian Maca – názory, cena, kde kúpiť, koľko to stojí

Chemické lieky majú veľa vedľajších účinkov a nie vždy pozitívny vplyv na zdravie. Stále viac populárny v modernom svete používajú bylinky pre rôzne zdravotné problémy. Vyhnúť sa nadmernej expozície prášky na tele a zlepšenie sexuálnej výkonnosti mužov sľubujú predávajúcim peruánsky Peruánsky Maca -. Rastlinný doplnok stravy z Južnej Ameriky

Peruvian Maca – čo to je a kde

Peruvian Maca sa pestujú v horských oblastiach v Južnej Afrike

Vedecký názov rastliny – Lepidium meyenii kapustovité. Vzhľad a zloženie podobné známej Europen koreňovej zeleniny – reďkev. Maca je často prirovnávaný k ženšenu, ale ovocie sa líšia vo svojich vlastnostiach od tohto a ďalších “analóg”. Pestovať poľnohospodárske kultúry v horách Peru, Bolívia, Argentína, a v ďalších oblastiach nie je zakoreniť, netvorí mäsitý koreňová zelenina je najviac výživnú časť rastliny. Hľuzy majú žltú farbu, niekedy sú biele a ružové odrody.

V Peru, Maca je domáci produkt vzrástol po celé stáročia. Ovocie obyvatelia krajiny sú široko používané v potravinách v čerstvej, varené forme. Najčastejšie varené hľuzy sú búšil s mliekom a dostať jedlo, ktoré sa podobá zemiakovú kašu. Ak chcete uložiť Mac po dlhú dobu, je rozdrvil, odmastí a suší, a potom sa rozomelie na prášok. Ako taký, koreň môže byť skladovaný po dobu niekoľkých rokov.

V našej krajine, bylinných sú najčastejšie dodávajú vo forme prášku, ktorý sa používa ako Bud alebo adaptogén, nie je droga. Odborníci pripisujú Mac kategórie superfood ako mimoriadne hodnotný produkt, bohatý na vitamíny a minerály . Najpopulárnejší tento dodatok je populárny medzi mužmi majú problémy s sexuálnych funkcií.

galérie

Foto: formy peruánskej Maca

Prášky s extraktom z peruánskej maku môžu obsahovať ďalšie prísady, v zložení koreň rastliny môže byť žltá, biela a ružová koreň má veľa prospešné vlastnosti, ale predovšetkým on je cenený pre svoju schopnosť zlepšiť reprodukčné funkcie u mužov
Maca prášok môže byť žltá, biela, hnedá a dokonca aj ružovkastý odtieň prášok rozdrveného koreňa rastliny môžu byť pridané do potravín

Vlastnosti výrobku a vplyv na zdravie ľudí

peruánskej Maca zlepšuje potenciu a zvyšuje libido

peruánskej Maca je považovaný za produkt s aphrodisiatic vlastnosťami, pozitívne ovplyvňuje zdravie ľudského reprodukčného systému. sa však klinické štúdie neboli vykonané, a účinnosť opravných prostriedkov nie je vedecky dokázané. Vo Francúzsku Maku ešte necíti v dôsledku prítomnosti v krajine koreň mutagénnych zložiek. Rozhodovanie o použití použiť výrobok alebo výrobky s vaším obsahom, sa odporúča konzultovať s lekárom.

Názory odborníkov o účinnosti peruánskych maku v liečbe sexuálnych dysfunkcií u mužov líši. Niekto tvrdí, že zlepšenie zdravia vďaka autosugescie, niekto odporúča Mac, s ohľadom na to hodný alternatívu k Viagra a ďalšie chemické lieky, ktoré povzbudzujú potencie. Zozname zložiek produktu, v skutočnosti môže mať pozitívny vplyv na výkon a zdravie mužov všeobecne:

 • mastné kyseliny potrebuje telo pre optimálny výkon, reprodukčných orgánov;
 • alkaloidy poskytujú močového ústrojenstva zdravie;
 • glukozinoláty a tiokyanatany – prírodné antioxidanty, ktoré pomáhajú v boji proti rakovine;
 • b vitamínov, C, E tón, zlepšenie metabolizmu, zvýšiť efektivitu, urýchliť regeneráciu organizmu po pohlavnom styku;
 • minerály (fosfor, zinok, meď, železo, horčík, a ďalšie), zvýšenie prietoku krvi, podporujú rozvoj pohlavných enzýmov a zvýšenie hladiny testosterónu.

Príjem peruánsky Peruánsky Maca umožňuje znížiť riziko zápalových ochorení urogenitálneho systému, poskytuje dávku energie, zlepšuje metabolické procesy v tele.

Jedinečné zloženie z maku, podľa niektorých odborníkov, prispieva k zlepšeniu reprodukčné funkcie u mužov:

 • zlepšuje kvalitu spermií, zvyšuje počet a pohyblivosť spermií;
 • zvyšuje sexuálnu aktivitu, reguluje funkciu erekcie;
 • zvyšuje libido;
 • spomaľuje proces starnutia;
 • zvyšuje odolnosť a znižuje sexuálnu “pause” medzi sexuálne akty.

Vezmite peruánskej Maca muža je vhodné nielen riešiť problémy s potenciou, ale aj v boji proti chronickej únavy, zlepšenie fungovania erekcie žľazy, zvýšenie vytrvalosti počas intenzívnych fyzických aktivít.

Názory lekárov a odborníkov

Návod na použitie: ako a koľko

Kapsuly obsahujúce peruánskej Maca je len na jedno použitie

Najužitočnejšie je pre telo je čerstvý koreň rastliny, ale z ktorého sa vyrába v Európe, je problematické. V supermarketoch, drogériách a internetových obchodov môžete nájsť peruánskej Maca v sušenej forme alebo extraktu. A tá druhá možnosť je slušná alternatíva čerstvých hľúz, však, extrakt sa používa menej prášku, pretože jeho špecifickou chuťou a vôňou. Suchý práškový Maca koreň sa predáva vo forme kapsúl, tabliet alebo prášku, môže byť ďalej obohatený ďalšími živinami pre zdravie mužov.

Rozhodovanie o tom, začať užívať peruánskej peruánskej Maca, platia nasledujúce pravidlá:

 • pre prevenciu rôznych ochorení reprodukčného systému a udržanie telesnej tón sa 5 g prášku denne;
 • na terapeutické účely, je dávka prášku môže byť zvýšená na 10-12 gramov na deň;
 • raz týždenne, mali by ste dať pauzu 1 deň;
 • prášok môže byť oddelene od potravín, pitnej vody, alebo do nevykurovaných hotových jedál, nápojov (teplota nie je väčšia ako 45 stupňov);
 • neberú drogy v noci, aby sa zabránilo nespavosti;
 • návod ku konkrétnemu lieku s peruánskej Maca môže obsahovať jednotlivú dávku a odporúčania pre prijatie, je potrebné postupovať podľa pokynov výrobcu;
 • priebeh obvykle nepresiahne 20 dní, môže byť opakovaný po prestávke mesiac.

Možné poškodenie a kontraindikácie

Peruvian Maca je povolené pre použitie u mužov všetkých vekových kategórií

Vo väčšine prípadov, peruánsky Maca je dobre znášaný v tele. Avšak, je možné, že prípady individuálnej neznášanlivosti zložiek, alergické reakcie s. Zvyčajne je to kvôli predávkovaniu výrobku alebo iné porušenie pravidiel pre prijatie. V týchto prípadoch, môže byť:

 • nespavosť;
 • podráždenosť;
 • zažívacie poruchy.

Kontraindikácie pre spotrebu Maca patrí tehotenstvo a dojčenie, vzhľadom na nedostatok vedeckých experimentov zahŕňajúce tehotné a dojčiace ženy.

názory na peruánskej Maca

Vitanage: Ako môžem vymeniť liek

Chyby v posteli muža – vážne citové núdze. Situácia môže byť upravená pomocou bylinných a ľudových metód

Moderné farmakológia ponúka širokú škálu prostriedkov pre riešenie sexuálne problémy u mužov, okrem peruánskej maku. Pred recepciou je nutné starostlivo preštudovať manuál, zloženie, informácie o kontraindikáciách a vedľajších účinkoch, aby nedošlo k poškodeniu zdravia reprodukčného systému. V závislosti od účelu recepcii si môžete zvoliť vhodný liek na báze rastlín. Pre zlepšenie účinnosti sú:

 • Kapsule “Organics”. Prijatá single pred pohlavným stykom. Ktorá sa uskutočnila v hodine a udržiava vplyv na dní. Hlavnými súčasťami drogy -. Dereza Číňanov, paradajok semien extraktu, Yam, sladkého drievka, ženšenu a ďalších liečivých rastlín
 • Tablety Golden morský koník. Odporúča sa, aby sa kurzy. Prípravok tóny tela, zlepšuje fyzickú odolnosť pri pohlavnom styku má pozitívny vplyv na spermatogenézy a potencie. Účinná látka -. Extrakt z morského koníka a ženšenu
 • The Drug “Sealeks Forte.” možný pozitívny efekt na nasledujúci deň po začatí príjmu, odporúčame vám piť po dobu 1-2 týždňov. Poskytuje komplexné pozitívny vplyv na blahobyt, podporuje fyzickú aktivitu, zlepšuje erekciu. Základom koreňa prípravy, Saw Palmetto, sladkého drievka a ženšen.
 • Kapsule “Ali Caps”. Majú skutočný pozitívnu spätnú väzbu a posudky expertov. Trvať niekoľko týždňov. Medzi očakávané účinky – zvýšenie libida, zlepšenie erekcie. V zložení rastlinných extraktov Damiana a amoxil, Eurycoma longifolia.

Chcú zlepšiť účinnosť a prevenciu ochorení erekcie, môžete použiť tradičné medicíny, ktorá účinnosť nie je horší ako tablety, kapsule a prášky z obchodov. Pre tieto účely sa používa odvary z bylín:

 • calamus;
 • ženšen;
 • St. Ľubovník;
 • žihľavy;
 • lopúch;
 • pivonka;
 • psyllia;
 • sladkého drievka a ďalšie.

Podľa spotrebiteľských posudky, vplyv na mužskú potenciu peruánskej maku môže byť dvojznačný. Avšak, vzhľadom k rôznorodé zloženie a prítomnosť cenné živiny tento produkt skutočne môže tón telo, dať silu a energiu, posilňujú imunitný systém. To potvrdzujú názory mnohých lekárov, ktorí ocenili vplyv maku na zdravie človeka a jeho reprodukčný systém.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...