Mega Hair - ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena
Krása

Mega Hair – ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena

Transformovať kadere s tváre rast vlasov Mega Hair

Zdravá, svieža, dobre upravené vlasy sú pýchou nielen žien, ale aj mužov. Krásny účes, účes nedáva príliš veľký dôvod k poplachu, naopak, dáva dôveru osobe. V prípade, že rednutie vlasov, sekcia rady, aktívny pokles, náznak holé miesta spôsobiť obavy vážne. S týmto problémom niektorí zase na trichologist – špecialista na liečbu vlasov, iní používajú osvedčené nástroje pre obnovenie zámkov. Pre tých, môže byť bezpečne pripísať sprej Mega Hair.

Najdôležitejším rysom unikátnym zložením, ktorý odlišuje od ostatných náprotivkami, je účinnosť a výkon. Po rekonštrukcii tváre a rast vlasov

trikrát viac aktívnych stimuluje prebudenie a zvýšenie vlasových

folikulov, a preto je výsledkom trikrát vyššia. Taký silný účinok sa dosiahne zahrnutím do kompozície z najznámejších je stimulátor rastu kadere – minoxidil. Vzhľadom k tomu, táto látka obsahuje takmer všetky nástroje pre starostlivosť a ošetrenie vlasov. Výhodou sprej Mega Hair je aktualizovaná vzorec minoxidil a jeho kombinácia s ďalšími užitočnými zložkami pre kadere.

Prečo je fúzy tak efektívne?

číslo jedna nástroj pre obnovenie líniu vlasov má mnoho výhod:

 • Blocks ďalšie vypadávanie vlasov;
 • prebudí spiacu vlasové folikuly;
 • stimuluje rast zdravých kadere;
 • posilňuje vlasové folikuly a vlasy;
 • Zlepšuje štruktúru vlasov;
 • výrazne zvyšuje hrúbku vlasov;
 • Poskytovanie zdravé silné zámky;
 • zabraňuje štiepeniu;
 • zabraňuje vzniku šedivých vlasov;
 • dáva lesk a lesk vlasov;
 • Reguluje rovnováhu olejnatosť vlasovej pokožky a vlasov;
 • revitalizuje pokožku hlavy;
 • zápasu sucha, peeling, lupiny;
 • Zvyšuje pružnosť a elasticitu vlasov.

Prírodné zloženie Mega Hair

Lieky pre rast vlasov Mega Hair vytvorené švajčiarskych vedcov, má vyvážené zloženie. To zahŕňa tri hlavné zložky:

 1. Advanced minoxidil. Reálny rast aktivátor zvyšuje prísun krvi, ktorá umožňuje vlasové folikuly prijímať dostatok kyslíka a živín. Vzhľadom k tomu, že vlasové korienky sú posilnené, folikuly stávajú väčšie veľkosti. Za takých okolností, začínajú hrať silnú, hustú, zdravé vlasy, ktoré sa vyznačujú rýchlym rastom a mäkkosť;
 2. Komplex rastlinných extraktov. V zložení sprej obsahuje výťažky z viac ako tridsiatich liečivých rastlín. Ich optimálne dávkovanie a synergický

  účinok zlepšuje štruktúru vlasov, eliminuje prierez, obmedzuje lámavosť, dodáva objem a krásne farebné kučery;

 3. Ovocie alfa hydroacids. Ich hodnota spočíva v účinnom hydratácie pokožky hlavy, čo zaisťuje potrebnú výmenu vzduchu. Pod vplyvom AHA kyselín folikuly rastú, vlasy rastú rýchlejšie, tam je sucho, olupovaniu pokožky hlavy, zabraňuje tvorbe lupín, mazotok.
 4. OL>

  Spätná väzba od našich zákazníkov

  Moje vlasy boli hrozné. Bola lupiny, vlasy vypadávať, sa stal vzácny. Dokonca aj jeho kolega v práci všimol a povedal mi sprej pre obnovu vlasov Mega Hair. Bola to tiež páčilo. Výsledkom je proste super! Nikdy som nemal tak husté vlasy, ako sa stalo. Robiť rôzne účesy, som v pohode teraz.

  Nellie, vek 45

  Moje

  vlasy vypadli, a mal obrovské zväzky. Na konci, na hornej tvorili plešinu. Naozaj som nechcel ísť plešatý, tak som sa rozhodol nájsť liek na báze prírodných látok. sprej Mega Hair len prišiel ku mne. O dva mesiace vlasy sú hustejšie, už pokles. Som spokojný s výsledkom, ďakujem!

  Nicholas, 39 rokov

  Návod na použitie

  Použitie rozprašovacej Mega Hair môže byť nezávisle doma. Postup pri starostlivosti o vlasy nie je zložitá. Ona je vykonať jednoduché kroky:

  1. Wash sa obvyklým spôsobom;
  2. ľahko suché vlasy s uterákom;
  3. Na mokré vlasy aplikovať sprej;
  4. Dôkladne masírujte vlasy a pokožku hlavy;
  5. Použitie produktu odporúčaná denná.
  6. OL>

   Počas pouhých niekoľkých sedení použitie redukčného činidla, vlasy prestane vypadávať, začne rásť silné a zdravé vlasy. S sprej Mega Hair transformovať kadere do hustej a dlhé, nie je ťažké.

   K dispozícii v lekárni práve teraz

   Vlastnosti

   rok : 2020

   Čas použiteľnosti : 2 roky

   Spôsob skladovania

   : pri teplote do 25 ° C sa zabráni priamemu slnečnému žiareniu

   objem : 60 ml

   Odporúčaná priebeh liečby : dlhodobé užívanie

   značenie Produkt : Certifikát EAC

   Výrobok je certifikovaný

   Prepravné : na objasnenie vyhlásenie

   Platby : hotovosti / kartou pri prevzatí

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...