správy

MagnuFuel – názory a cena, oficiálne miesta, kde kúpiť

Čas, kedy liter benzínu stojí 20 centov, ale o záchranu myšlienku len “pravý”, sú dávno preč. Náklady na pohonné hmoty z roka na rok, poráža svoje vlastné záznamy a zapnúť čerpadlo je ponechané iba v pamäti motoristov so skúsenosťami. Problém je v tom celkom vážne, a potom je tu reklama, z ktorého niet úniku, odporúča kúpiť špeciálne zariadenie – ekonomizér “MagnuFuel”. Výrobca zaručuje nerešpektujú len pre prírodu a 20% úsporu paliva. Ako oprávnené by takýto nákup, dnes budeme ju skúmať.

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

Stručný prehľad MagnuFuel

Práca prístroja je vlastne veľmi jednoduché. “Benzín vstupuje do spaľovacej komory, ktoré nie sú priamo, ale prostredníctvom systému magnetických polí so známymi parametrami, ktoré generuje dvoma silnými magnetmi. Kvôli tejto palivovej zmesi se,ředí ‘, a to sa stáva oveľa viac tekutín, a jej molekuly sú v určitom zmysle” členenie “Tým sa významne zvyšuje účinnosť motora, a spaľovanie prebieha s omnoho väčšou účinnosťou a výrazným znížením podielu odpadu”. Ako je uvedené na internetových stránkach výrobcu.

Inštalácia a konfigurácia MagnuFuel

Výrobca tvrdí, že inštalácia nových položiek, nepredstavuje žiadne ťažkosti a trvá len 15 až 20 minút. K tomu je potrebné “len” opraviť malú krabici na palivové hadice (komplexný návod v cene). Tiež si všimnite, že zariadenie musí pracovať v úplne autonómnom režime a nebude vyžadovať žiadnu ďalšiu údržbu.

schopnosti, výhody a nevýhody

Podľa výrobcu

  • Ukladanie 20-25% hmot.
  • Zníženie škodlivých emisií do atmosféry.
  • Zvýšenie výkonu pohonného systému vozidla.
  • Zjednodušenie bežnej údržby.
  • Zníženie zaťaženia zátok motora a zapaľovacích.

Identifikovali sme MagnuFuel

Plusminuszero úsporám toplivoprovoda účinnosť potrebuje ďalší nezávislý provincebased reakcie a kontrolovateľnosť problémy Test machinevision inštaláciou na niektorých dovážaných automobilov (nepravdepodobné)
zníženie škodlivých emisií do ovzdušia (potvrdené inštrumentálne testovanie) Nedostatočná prevádzku systému v prítomnosti veľkého počtu elektronických oborudovanietorg nízkou cenou ustroystvami vyžaduje, aby vodič mať určité zručnosti nezávislé sporchissimo s mnohými vozy najrôznejších proizvoditelyami vysoká pravdepodobnosť priameho nákupu falšovaného tovaru (pri nákupe v maloobchode obchodnej siete), autonómna prevádzka bez zásahu vodiča

Recenzie skutočných kupujúcich MagnuFuel

  • Anatoly (Datsun, auto asi rok). “Zviedol reklamného obežníku, ktorý bol v blízkosti trhu. Kúpil. Daj sám. Chodím po dobu 3 mesiacov. Spotreba benzínu sa znížila, ale je stále veľmi málo. Otestujte on”.
  • Maxim (Lada Priora od oficiálneho predajcu). “Daj MagnuFuel presvedčil konzultantom. Aj keď to nie je sklamaný, ale nijako zvlášť sa inšpirovať. Práca, nepýtal sa dobre najesť. Avšak, na čerpacej stanici teraz navštíviť nie tak často.”
  • Edward (Škoda Rapid, kúpil s ním a opravený po nehode). “Krabica naozaj funguje – .. Milujem to Put však sto”
  • Victor (Volvo jeden zo starých verzií). “Je agresívny, ale efektivita no ako natankovať, a natankovať, a celá úspora -! Nafúknutý”.
  • Peter (VAZ 2121, 4 roky). “Potvrdiť povedal Victor je kompletný nezmysel. Sľúbil veľa, ale nič. Myslel zachrániť, ale len zbytočne vyhodil peniaze. Je to škoda.”

Video hodnotenie zo siete

Vážení čitatelia, a možno aj užívatelia produktu! Boli by sme radi počuť váš názor o MagnuFuel produkte. Budeme vďační za akúkoľvek informáciu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...