Krása

HondroCream – recenzia, komentáre, cena, ako to funguje?

& nbsp;

doplnok HondroCream ( nemožno zamieňať s teraflex HondroCream Forte ) je liek proti bolesti a degeneratívnych procesov v kĺbe a kostného tkaniva. Hlavným účelom tohto krému – liečba chrbtice vo všetkých jej útvarov

.

Masť je účinné iba v počiatočných a stredných štádiách ochorenia. V už rozvinutej choroby, môže iba znížiť bolesť. Pravda alebo nie – to je nemožné povedať, pretože závažných štúdií o účinnosti HondroCream nebol vyrobený

.

1 Čo je HondroCream: Všeobecný popis

HondroCream určený pre spoje, pre úľavu pri degeneratívnych-dystrofické procesov, znižuje bolesť a zlepšuje regeneračné schopnosti organizmu. Výrobca však uisťuje, že môžu byť použité v iných ochorení pohybového aparátu (pre liečbu osteoartritídy, dorsopathy).

Nástroj je vyrobený z prírodných produktov, a preto väčšina lekárov sú skeptickí o tom, znamienko rovnosti homeopatické doplnky.

V spravodlivosti, výrobca a nie umiestnenie doplnok ako liečba. To znamená, že v ideálnom prípade by mal dopĺňať bežnú liečbu, nie ho nahradiť úplne (s výnimkou nezávažných poranenia kĺbov a kostí, si môžete urobiť jednu Chondrocranium).
Menu ↑

1,1 odformovací a zloženie sa kontroluje TU

Tento nástroj je k dispozícii vo forme krému na lokálnu aplikáciu (sliznicou alebo poškodené tkanivá – je možné umiestniť). Zloženie Chandrakirana na báze prírodných surovín (prírodný pôvod).

HondroCream vykonáva na základe (prírodné) zložky

Zloženie:

 1. Kafr -. Navrhnutý pre zníženie intenzity zápalových procesov, stimuluje regeneračné mechanizmy, zahrieva tkanivo
 2. extrakt z pagaštanu. – zabraňuje priebeh degeneratívnych procesov v kĺbe a kostných tkanív
 3. feferónky extrakt – má “rušivý” efekt, vytvára mierne pálenie, ktoré znižuje bolesť (miernou až stredne ťažkou)
 4. .

 5. Gum terpentín – eliminuje syndróm bolesti miernej závažnosti presne rovnakým spôsobom, ako extraktu pálivej papriky. Zlepšuje regionálny krvný obeh.
 6. Olej z jedle a eukalyptus – majú vazodilatačný účinok, stimuluje regeneračné mechanizmy, zlepšenie okysličenia tkanív. Tiež dobre s opuchmi a majú mierny protizápalový účinok.
 7. mentol a mätový olej, majú lokálne dráždivý, dáva pocit chladu, eliminovať syndróm mierne a stredne ťažkej bolesti. Tiež zlepšenie pohyblivosti kĺbov a mierne znižuje intenzitu svalové kŕče.

1.2 Indikácie pre použitie HondroCream

Ak chcete správne a sú určené na použitie HondroCream, musíte poznať všetky údaje pre jeho používanie.

HondroCream používa pri liečbe všetkých typov osteochondróze

Zoznam hodnôt:

 • osteochondróza akékoľvek chrbtice a akejkoľvek fáze;
 • dorsopathy a ischias;
 • artritída a artróza kĺbov akejkoľvek lokalizácie;
 • bolesti kĺbov alebo kostí;
 • kŕče svalov, svaly končatín;
 • zápalové procesy v chrupavkového a kostného tkaniva, a svalov (ak nie sú spôsobená infekciou);
 • opuchy spôsobené zranením (bez kože tváre a krku – tu krém nie je);
 • k zníženiu bolesti spojené s skoliózy, kyfózy alebo lordóza, rovnako ako “poruchy späť.”

1.3 Prehľad nástrojov HondroCream (video)

& nbsp;

1.4 Kontraindikácie HondroCream

Nástroj má minimálny počet kontraindikácií, nie je absorbovaná do systémového obehu a môže spôsobiť vážne systémové reakcie s (s výnimkou zriedkavých prípadoch je výnimka).

Kontraindikácie:

 1. precitlivenosť (alergia).
 2. Infekčné ochorenia v mieste aplikácie (vrátane bolesti a opuchy kĺbov a kostí, spôsobené infekciou).
 3. Prítomnosť dermatitídy a dermatóz v oblasti aplikácie.
 4. otvorených rán, škrabanie, novotvary akejkoľvek etiológie na mieste aplikácie.
 5. Dojčenie (dojčenie), detský vek. – relatívne kontraindikácie, je potrebná konzultácia s lekárom
 6. Akútne Všeobecné infekčné ochorenia (chrípka, SARS).

1.5 Kde predávajú a koľko je HondroCream?

Najjednoduchší spôsob, ako kúpiť HondroCream na oficiálnych stránkach spoločnosti. To je zriedka nájdený v bežných lekárňach, to je viac často predáva v bylinných lekárňach.

Koľko je nástroj – záleží na tom, kde ste ho získať. Náklady na Chandrakirana je o & nbsp; … za balenie na oficiálnych stránkach výrobcu. Bylinných lekárňach náklady môžu robiť ….

2 analógov Chandrakirana

Priame náprotivkami (s rovnaké alebo približne rovnaké zloženie) Chandrakirana nie je k dispozícii, ale môžete namiesto toho kúpiť výkonnejšie vozidlá. Oveľa účinnejšie a prístupné krémy a gély zo skupiny nesteroidných protizápalových doplnkov.

Účinnejšie analógy Chandrakirana:

 • masť, dikloran Plus;
 • masť Hlboká úľava;
 • masť zinku masť Forte;
 • masť hondroksid Forte;
 • gél Artro-Aktiv;
 • gél chondroitín;
 • gély jazvy, a posed ľadov (homeopatické prípravky vyrobené z prírodných surovín) – majú nepreukázanou účinnosť

.

3 Ako sa prihlásiť HondroCream?

Miesto aplikácie musí umyť a vytrite dosucha :. Krém by mal byť vždy aplikovaný na suchú pokožku

Na prste je potrebné použiť malé množstvo Chandrakirana, potom jemne krúživým pohybom ju potrite po celej ploche požadovanej oblasti. Aplikovať krém pod obväzom (čo obklad) nie je nutná.

HondroCream musieť použiť 2-3 krát denne na suchú a neporušenú kožu

Podrobnejšie pokyny na použitie sa nachádza na vložke v balení s krémom. Pokiaľ dôjde k podráždeniu, začervenanie, svrbenie, prestať používať a obráťte sa dermatológ.

4 stanovisko lekárov a pacientov? Používať HondroCream, rozvod alebo pravdu

Hlavná otázka Chandrakirana – nie to, či sa jedná o rozvod? – presná odpoveď nie je. výrobca žiadne štúdie boli vykonané na stanovenie účinnosti . Jediná vec, ktorú sa môžete spoľahnúť na hodnotenie zákazníkov a zloženie.

Zloženie je zaujímavé, to znamená, že tento nástroj je skutočne efektívne pre zníženie miernu bolesť. To je dôvod, prečo sa lekári nie sú na rozdiel od krému, pretože vzhľadom k miestnym dráždivých účinkoch, ktoré môžu skutočne odstrániť bolesť (ako “hviezda” alebo korenisté omietky).

očakávať, že vyjadrené protizápalové, regeneračné účinky alebo nie :. Tento efekt môže byť poskytnutá iba na špecializovaných lekárskych tímov

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...