správy

Handy Heater ÔÇô cena, kde k├║pi┼ą, k├║pi┼ą teraz

S pr├şchodom jesenn├Żch mraz├şkov tak┼że chcem n├íjs┼ą ├║to─Źisko v ├║tulnej a teplej miestnosti v byte, doma alebo v kancel├írii. Av┼íak, ─Źasto sa st├íva, ┼że spolo─Źnosti tepl├írenstve zbavova┼ą spotrebite─ża tejto radosti, oddialenie za─Źiatku vykurovacej sez├│ny. A potom mus├şme z├ísobi┼ą na ÔÇťchamtiv├ŻÔÇŁ ohrieva─Źov, ktor├ę spotreb├║vaj├║ pr├şli┼í ve─ża elektriny. Situ├ícia sa men├ş. Full opatrenia vyhodnoti┼ą pohodl├ş domova dlh├ę zimn├ę ve─Źery pom├┤┼że izbu ohrieva─Ź Handy ohrieva─Ź.

Prenosn├ę tepelnej diela z obvykl├Żch predajniach, zaber├í m├ílo miesta a eliminuje chladu v miestnosti ploche 20 metrov ┼ítvorcov├Żch. Maj├║ Handy vykurovacie teleso ÔÇô ├║sporu ├║tulnosti a pohodlia domova ─Źi kancel├írie po dobu nieko─żk├Żch hod├şn. Z├íruka ÔÇô vysoko kvalitn├ę materi├íly pou┼żit├ę pre zdroje mini-tepla

.

Popis ohrieva─Źe Handy ohrieva─Ź

Charakteristick├Żm rysom tohto zariadenia je mal├í ve─żkos┼ą. Handy prenosn├ę ohrieva─Źe je bezdr├┤tov├í a nevy┼żaduje ┼żiadne bat├ęrie a zap├íja priamo do z├ísuvky. Pr├şstroj je ─żahko privies┼ą do pr├íce alebo poskytova┼ą teplo do miestnosti, oddelenia alebo kabinet vo firme, kde sa ─Źasto ve─żmi chladn├ę. Handy Ohrieva─Ź je uzn├ívan├Ż ako vykurovacie teleso novej gener├ície schopn├Ż vykurovanie miestnosti po─Źas nieko─żk├Żch min├║t. Maxim├ílna teplota, ktor├║ poskytuje zariadenie na 32 stup┼łov.

Špecifikácia

Body Handy Ohrieva─Ź je vyroben├Ż z ┼żiaruvzdorn├ęho plastu ÔÇô odoln├ęho a kvalitn├ęho materi├ílu, ktor├ę zais┼ąuj├║ dlh├║ ┼żivotnos┼ą ohrieva─Źa. Dokonca aj v pr├şpade n├íhodn├ęho p├ídu zariadenia nezlom├ş. Handy Heater vlastnosti:

 • termostat;
 • Syst├ęm ochrany pred prehriat├şm;
 • regul├ítor teploty;
 • digit├ílny displej.

Ako to funguje Praktick├Ż ohrieva─Ź

N├ípl┼ł Handy zradn├ę vybaven├Ż keramick├Ż prvok a dvojr├Żchlostn├Ż ventil├ítor, ktor├Ż ÔÇťh├íd┼żeÔÇŁ tepl├Ż vzduch von takmer okam┼żite a z├írove┼ł poskytuje pohodlie pre ka┼żd├ęho, kto je v miestnosti.

Na monitorovanie teploty na vhodnom digit├ílnom displeji a nastavte pomocou termostatu. Okrem toho, vzh─żadom k pr├ştomnosti bezpe─Źnosti zariaden├ş sa vypne po dosiahnut├ş naprogramovanej cie─żov.

Pod─ża v├Żrobcu, Handy Heater m├┤┼żu u┼íetri┼ą a┼ż 85 percent energie v porovnan├ş s in├Żmi, aj t├Żch modern├Żch vykurovac├şch zariaden├ş. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą kompaktn├Ż pr├şstroj a to ako v horizont├ílnom i vertik├ílnom z├ísuvk├ím a in┼ítal├íciu zvl├ídne aj die┼ąa.

V├Żhody Handy ohrieva─Ź

Ne┼ż si k├║pite nov├Ż, mali by ste zisti┼ą, ako je to lep┼íie ako tradi─Źn├Żch v├Żrobkov pred├ívan├Żch vo v┼íetk├Żch ┼żeleziarstva. Napr├şklad, Handy ohrieva─Ź m├í nasleduj├║ce v├Żhody:

 • m├í n├şzku hmotnos┼ą a kompaktn├ę rozmery,
 • pripojen├í priamo k sieti;
 • vyroben├ę z vysoko pevn├Żch materi├ílov,
 • po┼żiaru bezpe─Źn├ę;
 • vybaven├í termostatom;
 • ─żahko riadi┼ą a kontrolova┼ą;
 • je zariadenie s energetickou ├║─Źinnos┼ąou triedy A ++;
 • lacn├ę.

Tieto v├Żhody ohrieva─Źe Handy ohrieva─Źa je potvrden├ę sp├Ątn├║ v├Ązbu na f├│rach na internete. Kupuj├║ci argumentuj├║, ┼że neexistoval anal├│gy na trhu dom├ícich spotrebi─Źov a┼ż do dne┼ín├ęho d┼ła.

Existuj├║ nejak├ę nev├Żhody Handy ohrieva─Ź

Insights o v├Żhod├ích a nev├Żhod├ích zariadenie m├┤┼że by┼ą vykonan├ę len na z├íklade skuto─Źn├Żch z├íkazn├şckych recenzi├ş zverejnen├Żch na internetov├Żch str├ínkach a f├│rach venovan├Żch technick├Żm inov├íci├ím v├Żrobcu. O Handy ohrieva─Ź sp├Ątnej v├Ązby od spotrebite─żov s├║ v├Ą─Ź┼íinou pozit├şvne. ─Żudia z├şskaj├║ ve─ża vybavenia a oslavuje d├┤stojnos┼ą ohrieva─Źe, ale bez ÔÇťly┼żi─Źku dechtuÔÇŁ neurobila.

Niekedy je tendencia hovori┼ą o podvode a l┼żi od v├Żrobcov ohrieva─Źa. Ak├ę s├║ pr├ş─Źiny t├Żchto negat├şvnych n├ízorov? Existuj├║ dva z nich :. Objedn├ívka v boji proti podvodom a nedodr┼żania bezpe─Źnostn├Żch pravidiel uveden├Żch v n├ívode na obsluhu

Ako pou┼ż├şva┼ą Handy ohrieva─Ź

V skuto─Źnosti, pomocou Handy ohrieva─Ź nesp├┤sob├ş probl├ęmy, a to aj pre die┼ąa. Len dos┼ą miesta pre in┼ítal├íciu k├║renia do z├ísuvky a zapnutie dotykovej obrazovke na po┼żadovan├║ teplotu.

─Äal┼íia v├Żhoda ÔÇô mo┼żnos┼ą programovania Handy ohrieva─Ź. V nadstavenom ─Źase alebo pri dosiahnut├ş po┼żadovanej teploty sa pr├şstroj s├ím vypne a bude na─Ćalej fungova┼ą za studena. To v├ím umo┼żn├ş pou┼ż├şva┼ą ┼íikovn├Ż Tricky iv noci bez ob├ív z prehriatia, po┼íkodenie siete a po┼żiare.

Kde k├║pi┼ą Handy ohrieva─Ź

Ak chcete chr├íni┼ą pred rozvodom nepoctiv├Żch predajcov iba jedn├Żm sp├┤sobom ÔÇô aby k├║pna Handy ohrieva─Ź iba na internetov├Żch str├ínkach tvorcov nov├ęho. To chr├íni z├íkazn├şkov pred dosta┼ą fal┼íovan├ęho tovaru. A dobre, ak je tak├ęto zariadenie jednoducho nebude fungova┼ą spr├ívne a poskytova┼ą teplo. Nebezpe─Źenstvo spo─Ź├şva v tom, ┼że falzifik├íty sa m├┤┼żu ─żahko po┼íkodi┼ą, ─Ź├şm d├┤jde k zapojeniu skrat a sp├┤sobi┼ą po┼żiar.

Ak chcete objedna┼ą origin├ílny Handy ohrieva─Ź na ofici├ílnom webe (v tomto pr├şpade to je) ─żahk├ę. Postupujte nasledovne:

 • vypl┼łova┼ą rad formul├írov, meno a telef├│nne ─Ź├şslo;
 • chatova┼ą s poradcom, ktor├Ż v├ís kontaktoval ihne─Ć po doru─Źen├ş ┼żiadosti;
 • prija┼ą bal├şk v po┼íte;
 • na kontrolu akosti tovaru a zaplati┼ą za n├íkup.

V├Żrobca tvrd├ş, ┼że pre obyvate─żov Moskvy a Petrohradu sa doru─Źenie bude trva┼ą dlh┼íie ako dva dni, a v in├Żch mest├ích Eur├│py, bude tovar odoslan├Ż v priebehu nieko─żk├Żch t├Ż┼żd┼łov.

N├ízory z├íkazn├şkov Handy ohrieva─Ź

Christina, 30 rokov:

Victor, 44:

Claudia, 40 rokov:

Lev Vladimirovich, 28 rokov:

Zost├íva doda┼ą, ┼że n├íklady na kompaktn├Ż zdroj tepla prekvap├ş potenci├ílny kupca. Za cenu vykurovac├şch telies je k dispoz├şcii Handy Heater sa v┼íetci ─żudia, ktor├ş trpia st├íle teplo vo svojich bytoch a domoch. Mobile otep─żovanie ventil├ítor poskytne komfort a zlep┼íi┼ą kvalitu ┼żivota na jese┼ł, v zime a na jar. Kompaktn├ę rozmery umo┼ż┼łuj├║ Handy ohrieva─Ź hor┼íie objemn├ę prototypy. T├íto kvalita ohrieva─Ź umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą watt elektrickej energie a pe┼łaz├ş.

Pam├Ątaj !!! Nen├íjdete liek v lek├írni alebo predajni. Origin├ílne liek je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą iba na webe v├Żrobcu! To umo┼ż┼łuje, aby spolo─Źnos┼ą neust├íle sleduje kvalitu produktu, jeho cenu a recenzi├ş samozrejme z├íkazn├şkov.

& nbsp;

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...