FungaXT - lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena
Zdravie

FungaXT – lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

moderné tempo života je tak veľká, že niekedy, keď som prišiel domov, to je nemožné sa dostať z pohovky kvôli strašnej bolesti a únavy v nohách. To platí najmä pre určité profesie.

Ako je to možné, ak nemôžete platiť pre masáže a návštevy kozmetických salónov? Teraz stačí kúpiť gél FungaXT a nie hľadať ďalšie tradičné metódy na zmiernenie únavy nôh. Po aplikácii na kožu nôh, človek sa cíti pokoj a zároveň nástroj sa postará o vaše nohy.

Ako Cream FungaXT?

unikátny gél FungaXT pôsobí na koži týmto spôsobom:

 • hydratuje

  aj hlboké vrstvy pokožky,

 • aktivuje krvný

  obeh,

 • odstraňuje stagnácie,
 • odstraňuje pocit únavy a ťažoby v nohách,
 • osviežuje kožu vlhkosť a príjemnú arómu,
 • zlepšuje výživu pokožky, čím do svojich vrstiev základných živín: stopové prvky, aminokyseliny, vitamíny

.

Tento vplyv je zaistená špeciálnym zložením krému a ako sa uplatňuje (masážne pohyby). Po náročnom dni, budete musieť dávať pozor na nohy, ktoré sú najviac vystavené zaťaženiu. Postup pri aplikácii gélu umožňuje okamžite cítiť uvoľnene.

Krém FungaXT

 1. mentol choleretic, choleretic, antiseptické, analgetické, antibakteriálne, analgetikum, sedatívum, kŕčom, venotonic, vykašliavanie vlastnosti. Je schopný odstrániť kŕče mozgových ciev, priedušiek. V kozmetike sa používa ako chladiaci, upokojujúci liek, ktorý znižuje aktivitu mazových žliaz, uľahčuje odtok, uvoľňuje svaly, zlepšuje krvný obeh, znižuje zápal, bolesť, a odstraňuje toxíny.
 2. Silica mäty piepornej platí najmä pre mastnú pleť. Je antiseptický, baktericídne, protizápalové látka, ktorá sa používa pre starnúcu pleť, matované, unavený a pomalý. Mäty piepornej je aktívne tóny a osviežuje, zlepšuje pokožku, zvyšuje ochrannú funkciu pokožky, pomáha udržať vlhkosť a dokonca aj lieči niektorých kožných ochorení.
 3. Glycerín je jedinečná v tom, že absorbuje vlhkosť, pre túto vlastnosť Je to ako byť používaný ako súčasť krémov, gélov, masiek. Tým, že absorbuje vlhkosť miestnosti, koža je tvorená mokrý film, po ktorom sa koža zmäkne a zamatová. Glycerín ešte vyhladzuje vrásky a vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje znečisteniu a negatívne vonkajšie vplyvy.
 4. Používa

 5. Pagaštan nielen pre liečbu mastitídy, hemoroidy, bolesti kĺbov, kŕčových žíl, ale aj v kozmetike. V pagaštanu je veľké množstvo minerálov, vitamínov, triesloviny, flavonoidy.

  Herb má krv čistiaca, analgetický, protizápalový, adstringentné, posilňujúce vlastnosti.

 6. Rutín sa získava z japonského zoflora alebo pohánky. Je to silný antioxidant, ktorý môže posilniť kapiláry a utiahnite, čím sa zabráni rosacei.
 7. Mint má silný sedatívny a posilňujúci účinok.

The výhody a použitia krém FungaXT

Čo je použitie gélu pre nohy FungaXT:

 • má posilňujúci účinok,
 • odstraňuje stagnácie,
 • odstraňuje únavu a tiaže v nohách,
 • osviežuje a dodáva príjemnú vôňu
 • normalizuje výživu pokožky.

zlepšenie krvného obehu, gél normalizuje metabolizmus, poskytuje kyslík k bunkám, živiny :. Aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky

nástroj FungaXT má mnoho výhod: je vhodný pre všetky typy

FungaXT/9.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

pleti (mastné, suché, kombinácie, normálne), na každom veku, obsahuje len prírodné zložky, oleje a výťažky z liečivých rastlín, rýchlo odstraňuje únavu a jemne stará o pleť.

Recenzie lekárov o smotanou FungaXT

Olga Dudnikova V., masér

Aj specializers na masáži, ale viem, že veľa o prostriedky pre starostlivosť o pleť. Často sa používa masáž masážny olej, ale v poslednej dobe našiel nástroj, ktorý vykazoval dobrú stránku. Je navrhnutý špeciálne pre nohy a môže zmierniť únavu. FungaXT krém má príjemnú sviežu vôňu bezprostredne po aplikácii na nohách aktiviziruyutsya obeh, ktorý okamžite tóny a robí človek veselšie. Všetci naši zákazníci sú spokojní s postupom a opýtať sa, čo to znamená.

Názory zákazníkov na smotane FungaXT

Marina, 48 rokov

Pracujem ako sekretárka a sú neustále na nohách od rána až do večera. Niekedy dokonca žiadnu silu sa dostať domov. A prichádza stále potrebujú upratať a niečo uvariť. Dlhé roky utrpenia sa mi konečne premýšľať o tom, ako zmierniť únavu z nôh. Keď manžel je doma, že mi dáva masáž a pomáha to. A ak

nie, potom beriem FungaXT gél a pošpiniť svoje nohy. Potom sa vodorovnú polohu po dobu 15 minút, a bolesť v nohách už nie je pálenie a hmotnosť, ktorý je oboznámený s mnohými. Po tejto procedúre môžem ľahko robiť domáce práce. Moja sestra tiež kúpili tento krém a nemohli dostať dosť.

Karina, 28 rokov

Moje servírka úlohou je skomplikovaný skutočnosťou, že je veľmi ovplyvnená nohy. Veľmi často musia pracovať od 10 do 2 noci. Ak morálka bola zlá, to fyzicky veľmi ťažké. Keď moja bolia nohy neznesiteľne, a napriek tomu práca ešte nie je u konca, prestávky som dal krém na nohy FungaXT, ktorý nedávno kúpil online. Po 15 minútach sa stav zmiernený a môžem pokračovať bez problémov. Som naozaj rád, že som zistil, tento gél. Teraz sú všetky moje kamarátky z práce ju tiež použiť.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...