správy

Flawless – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

  V poslednej dobe som si začal všímať, že tam sú viditeľné chĺpky. Aj veľmi starostlivo sledovať svoj vzhľad, takže môžete vidieť v stredu pier a tvárou vlasy, pre mňa bol skutočný šok.

Long dozvedel od kamarátov, čo môžete urobiť s mojím ťažkosti, a dokonca šiel na recepciu do kozmetika, depilácia, ale všetci dali len dočasné výsledky, a stála veľmi lacné. Na konci, ja len plytvanie peňazí na drahé liečby.

A náhodou som mal to šťastie dostať sa na oficiálnych stránkach výrobcu epilátor Flawless. Bol som okamžite priťahuje cene a prenosnosti. Som sa naučil dosť o informácie o tomto zariadení a rozhodol sa objednať to v rovnaký deň.

Popis a funkcia rúžu Epilátor Flawless

Pocket epilátor štýle rúžu pracuje na princípe pinzety bezbolestne odstránenie aj tých najnáročnejších chĺpky. Okrem toho zariadenie má podsvietenie, ktoré možno odstrániť neviditeľné chĺpky v ťažko prístupných miestach. Myslím, že toto je veľmi praktické a ľahko použiteľné.

epilátor pomáha zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia bez podráždenia a výskytu tmavých škvŕn. Samozrejme som sa snažil ostatné podobné zariadenia, okrem Flawless. Niektoré z nich pracoval na roveň s touto epilátor a niektoré horšie. Takže si myslím, Flawless je dobrým nástrojom pre odstraňovanie fúzov, ale možno existujú účinnejšie prostriedky.

Tak, to by bolo vhodné upozorniť na rad funkcií, ktoré sú pre ňu zvláštne vrecko Flawless. Pre nich som sa môžu týkať:

 • Kompaktný vzhľad;
 • Exkluzívny dizajn pripomínajúci drahé, luxusné rúž;
 • Je absolútne hypoalergénne;
 • Má baktericídne účinok;
 • neobťažuje pri holení.

Okrem toho by som chcel zdôrazniť, že epilátor bola schválená dermatológovia, takže sa nemôžete starať o pleť na tvári, než ju použiť.

Charakteristika epilátor Flawless

Pred nákupom zariadenia, študoval som o tom na internete. Najviac ma láka skutočnosť, že epilátor beží na batérie. To vám umožní používať v aute, vlakom, lietadlom, na chate alebo s priateľmi. Vzhľadom k prítomnosti batérií, nemôžem starať o svoj vzhľad aj v lese (často chcú ísť von s priateľmi alebo manželovu charakteru).

Všimnite si tiež osvetlenie, ktoré som už písal. S jeho pomocou môžem použiť bezchybný aj pri tlmenom svetle alebo v tme. To je veľmi výhodné, pretože si nemôže byť vždy v dobre osvetlenej miestnosti.

Okrem toho je potrebné pripomenúť, že kefa dosahuje výšku iba 11 cm s tým, že môže byť vykonaná vo vrecku, a v ženskej kabelky. Tiež vyniká prítomnosť super akútnych hrán, ktoré okamžite odrezať prebytočné chĺpky, bez toho aby spôsobili bolesť alebo nepohodlie. Baktericídny účinok na kožu, má povlak z lopatiek 18 karátového zlata.

Návod na používanie Flawless

Ak chcete použiť vreckový Flawless epilátor veľmi jednoduché a to nemusíte skúsenosť alebo radu kozmetičky. V snahe zbaviť nepríjemných chĺpkov na tvári, stačí otvoriť viečko zariadenia, stlačte a podržte nožov na požadovaných miestach.

tvrdo tlačiť na koži, nie je nutné, pretože epilátor a tak si poradí s úlohou. Po holení, odporúča sa prať a naneste na tvár krém alebo špeciálny produkt pre po depilácii (môžete to urobiť, som aplikoval krém na vlastnú žiadosť). Ako som sľúbil, pri dlhodobom používaní prístroja, je možné zbaviť sa fúzov, čo som usilovať.

Výhody pred analógy Flawless

Samozrejme, že to nie je moja prvá epilátor, ktorý som musel “spoznať” v posledných niekoľkých rokoch. Preto môžem porovnať s inými podobnými zariadeniami, ktoré pomáhajú odstrániť tvár vlasy. Takže výhody nad analógov môžem s istotou patrí:

 • Vysoká kvalita tovaru;
 • Nedostatok nepohodlie pri odstraňovaní chĺpkov;
 • Blades mierne znížiť vlasy a nie vytiahnuť je hore;
 • Prítomnosť jasnom osvietenie;
 • Nedostatok podráždenie kože po holení;
 • Kompletný bezpečnosť pri používaní zariadení;
 • Kompaktná veľkosť (11х2.6 cm);
 • Práca na batériách.

Kontraindikácie Flawless

 • Ak chcete byť úprimný, výrobca uvádza žiadne kontraindikácie, pretože prístroj funguje celkom “soft” a dokonca ani spôsobiť podráždenie. Dodal by som, že to je lepšie používať zariadenie pre deti a mládež do 18 rokov. Osobne by som nenechal moje deti dotknúť mojej koži rôzne holiace strojčeky alebo depilačné, najmä dievčatá.

Výsledky použitia Flawless

Takže keď som začal používať epilátor, okamžite som sa zamiloval. Je to pohodlné a perfektne sedia v ruke. Z tohto dôvodu Aj ľahko odstrániť chĺpky aj za ušami.

Po prvom použití, ja nepozorujem žiadne podráždenie kože. Môj tvár stále

zostalo bez začervenania a tmavé škvrny. Nikdy som alergická reakcia a môj tvár sa dokonale vnímať depilácii (hoci zvláštne prekvapení, po všetkých postupov, ktoré som urobil pred kúpou epilátor). Potom som si uvedomil, že je na správnej ceste, a začal ju používať častejšie, ako som si všimol nové chĺpky.

Len chcem napísať, že fúzy rástla na mňa s neuveriteľnou rýchlosťou. Musel som to holiť takmer každý deň, a to je, ako viete, veľmi nepríjemná a vyžaduje veľa voľného času. Preto, keď po troch týždňoch som začal užívať dvakrát bezchybný tak často, som si uvedomil, že tento účinok je a ja sa výrazne spomalila rast vlasov.

Ja by som nepovedal, že tento vreckový epilátor k najlepším v podnikaní, ale stále potýka s jeho úlohou. V tejto chvíli nemienim prestať používať to, ale ja by som pravidelne nakuknúť nové spôsoby, ako odstrániť prebytočné vlasy na tvár a krk.

Pripomienky špecialistami Flawless

Pred nákupom epilátor len Prečítal som o tom, ale pri pohľade na názory odborníkov. Samozrejme, že verím na výrobcu, ale aj tak lepšie byť v bezpečí a hľadať názory odborníkov, nie poškodiť kožu. Takže jeden z nich chcem písať.

Ekaterina Volskaya, kosmetolog, pracovné skúsenosti viac ako 15 rokov.

Názory Flawless

Prajem vám, moji čitatelia, napísať pár názory skutočných kupujúcich, ktoré som našiel na fórach a blogoch.

Ako a kde kúpiť Flawless?

V poslednej dobe som sa často, aby nákupy v internetových obchodoch, pretože si myslím, že sa pohodlne a rýchlo. To je dôvod, prečo na zákazku epilátor Flawless Tiež som sa rozhodol na oficiálnych stránkach výrobcu. Zvlášť som bol priťahovaný k tomu, že môžem kúpiť výrobok bez platenia, platí za neho po obdržaní rozhodnutia.

Všeobecne platí, že mi žiadosť trvalo viac ako 5 minút. Nechal som sa tvoriť ich pasovej údaje a telefónne číslo. Aj takmer okamžite zavolal zástupca spoločnosti (Manager) a odpovedal na všetky moje otázky.

5 dní neskôr, som dostal oznámenie, že môžem vyzdvihnúť balík na najbližšej pošte. Ako som už písal vyššie, zaplatil som za neho v hotovosti a až potom, čo otvoril balíček a uvidel vysokú kvalitu výrobku.

Chcete sa zhrnúť, že som v podstate spokojný so svojím nákupom. Nepovedal by som, že je to ideálny nástroj, ako sa zbaviť neželaného ochlpenia na tvári, ale za peniaze si môžete kúpiť. Tak veľa šťastia vo výbere, dievčatá, a majú pekný nakupovanie. Dúfam, že som pomohol urobiť správna voľba!

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...