správy

Dynamite – sa aktivátor skus, recenzie a ceny, komentáre, ako to funguje? kúpte teraz,

pre každé rybárske nadšencov, ide opäť o úlovku, stačí sa vrátiť domov s dobrým úlovok. Ale niekedy ryby jednoducho nie je hryzenie, napriek všetkému úsiliu. V tomto prípade je nutné použiť aktivátor hrýzť Dynamite.

Čo je to Dynamite?

Dynamite aktivátora uhryznutie je jedinečný “pomocník” pre rybárov, ktorý bol vyvinutý v laboratóriu LTD Fishing. To vám pomôže prilákať ryby v okruhu niekoľkých kilometrov. Vaše budúce ryby sa zídu v kŕdľoch nájsť zdroj návnady, ktorého použitie je úplne legálna a zložky obsiahnuté v kompozícii, bude úplne rozpustiť vo vode bez poškodenia životného prostredia.

Prednosti Dynamite

Dynamite má celý rad výhod, ktoré vám pomôžu v procese rybolovu:

 • ľahko prepravovať Balené v metalizované pakete;
 • vysoká rýchlosť reakcie,
 • priťahuje ryby zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov,
 • pracuje ako s dravých rýb a pokojné;
 • môže podkashivatsya hlavnej návnady;
 • funguje vo všetkých typoch nádrží;
 • účinok nie je závislý na dennej dobe a poveternostných podmienkach.

Zloženie Dynamit

Dynamit kompozícia obsahuje nasledujúce zložky:

 • ryby – hlavná zložka, ktorá poskytuje viskozitu látku;
 • brúsiť cukrovinky prísady – dať mu špecifickú chuť;
 • príchute, aby chuť ako prírodných látok;
 • atraktanty – hlavnú zložku prúdu, ktorý zvýši v ryby stáda inštinkt, znižuje pocit strachu

.

Výsledky výskumu Dynamite

Výrobca vykonal rad štúdií, výsledok je vždy rovnaký – ryby Shoals plávať na miesto použitia aktivátora uhryznutie

.

Ako sa prihlásiť Dynamit?

V závislosti od druhu rýb, ktoré chcete nalákať, Dynamite trigger uhryznutie môže byť použitý v nasledujúcich inštrukcií:

 1. pokojný fish – mix vrecovacie fľaštičku s štandardnej návnadu používaných pri love rýb, v pomere 1 balenie do 2 kg;
 2. dravé ryby treba spracuje sa s roztokom sami návnady, bez ohľadu na ich pôvod (syntetický, prírodný);
 3. môžu byť použité priamo s návnadou – mix obsah balenia s akoukoľvek vodou, ponorte návnadu dobu 1-2 sekundy. potom môžete bez obáv držať ju na háku a robiť to, čo máte radi.
 4. OL>

  certifikáty kvality Dynamite

  Dynamite vyvinul patentovanú talianskou technológiou a prešli skúškou opakovať. Má príslušné certifikáty kvality a licenciu pre distribúciu v našej krajine.

  Kde kúpiť Dynamit?

  Activator uhryznutie Dynamite je možné nájsť v špecializovaných predajniach pre rybárčenie, pretože umožňuje, aby minimálnu cenu, ktorá prevyšuje náklady len súčasťou niekoľkých bodoch. Ak chcete použiť návnadu môže dovoliť nikoho.

  Špecialisti Dynamite

  Yuri Garmash, športovec, rybár s 20 rokmi skúseností

  Rybársky čisto z profesionálnych motívov. Za 20 rokov sme sa snažili veľa rôznych návnad, že ani nechcem hovoriť, pretože je možné ísť po celé hodiny. Matka príroda niekedy hrá s nami akýsi vtip, a aj keď je to skvelé počasie pre rybolov a malé ryby, ak ona nemá skočiť na brehu, len nehryzú. Ide o to, že v určitých chvíľach obyvatelia riek, morí a oceánov zhoršila inštinkty, ktoré musia byť matný, aby bol dobrý úlovok. To môže byť vykonané s aktivačným dynamit, ktorý odporúčam všetkým, ktorí aspoň raz v živote držal návnadu.

  recenzie zákazníkov Dynamite

  Valentin, 29 rokov, Moskva

  som sa rozhodol ísť so synom na rybársky výlet a nechcel narušiť v prípade poruchy. Zdvihol riešiť vo veku, ale návnada nemožno určiť. Vzal prvé k dispozícii priamo v predajni, priateľ dal vrecúško Dynamite. Počas hodiny zachytil môj syn svoju prvú rybu v mojom živote.

  Eugene, 40 rokov, Tula

  Fishing pre mňa ako spôsob upokojenie a dištancovanie sa od každodenného života. Zvlášť spokojný s procesom, kedy nie je na svojom mieste. Za rok kŕmené ryby aktivátor Dynamit, a to takmer chytí na háčik kŕdle.

  Maria, 35 rokov, Saint-Petersburg

  Manžel len vylákal jeho rybolov. Spočiatku išlo len pozrieť, a potom začal aktívne sa zúčastňovať, sa nakoniec obrátil sa do vášnivý rybár a aktívne hľadajú nové spôsoby, ako láka ryby. V poslednej dobe narazil Dynamit, a okamžite si uvedomil, že doterajšie spôsoby, ako jednoducho strácať. Efekt je neuveriteľné.

  Dmitry, 62, Tyumen

  mojom veku sú dosť ťažké nájsť normálnu platenú prácu, takže zabiť čo môžete. Rybolov je pre mňa jedným zo spôsobov, ako prežiť, ryby môžu buď variť alebo predať. Pre seba, samozrejme možné aj na lodi s rybárskym prútom zdriemnuť, ale ak budete potrebovať peniaze nutne, potom 1-2 veľká ryba nie je príliš bohatá. Syn mi dal vyvolať uhryznúť Dynamite, neverila som moc, ale zažili už v prvom lovu. Joy nemal žiadne medze, teraz, keď som chytiť čo na začiatku týždňa.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...