Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - sme kontrolovať, či to stojí za nákup tohto produktu? A koľko to stojí
správy

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – sme kontrolovať, či to stojí za nákup tohto produktu? A koľko to stojí

Získanie popularity fialové čaju (čajový nápoj) Chang Shu. Je známy pre neobvyklé, “kozmickom” farebným infúzii získaný varením sušené kvety Klitoria Ternate. Má sa za to, že nápoj je dobré pomocné prostriedky pre zníženie hmotnosti. Táto vlastnosť priťahuje veľké množstvo zákazníkov.

Aký druh čaju je Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu je vyrobený z kvetov Klitoria Ternate, ktoré patria do rodiny lusk. Rastlina sa pestuje v Nepále, Tibete, Thajsko. Miesta rastom sú sústredené v ekologicky čistých oblastiach. Zbierať kvety iba 2 krát ročne, zatiaľ čo sa nepoužívajú mechanické metódy – je ručný zber surovín. Tea sa skladá

výlučne z kvetov, listov a stoniek neexistuje.

P>

V rôznych krajinách je táto rastlina sa nazýva rôzne. V angličtine clitoria trojpočetné zvaných motýľ hrách, v Thajsku sa nazýva anjanam. Z tohto dôvodu sú rozdiely v mene čaju. Slovo “fialovej” v názve sa objavil nie je to tak dávno.

V jeho prirodzenej forme, čaj nemá purpurovej sfarbenie. Nápoj, uvarený s technológiou, jasná nasýtená modrá. Ale aby fialovú modrú farbu infúznej plechovky, keď pridáte pár kvapiek citrónovej šťavy.

Sadzba Chang-Shu

Chemické zloženie fialové čaj Chang Shu predložiť:

 • alkaloidy (methylxanthiny, kofeín);
 • flavonoidy (katechíny);
 • trieslovinami (taníny);
 • L-theanin,
 • vitamíny, makro. – a mikroelementov

Všetky tieto látky sú biologicky aktívne. V ľudskom tele, vykonávajú dôležitých fyziologických funkcií. To sú hlavné zložky čaju Chang Shu kvôli jeho užitočných vlastností.

Užitočné vlastnosti Chang-Shu

Ako užitočný je fialová čaj? Fanúšikovia nápoje tvrdia, že sa jedná o skutočný elixír zdravie a krásu. Pravidelná konzumácia čaju Chang Shu ovplyvňuje telo takto:

 1. Ľudská pokožka skrásnie a vláčnu. Drobné vrásky vyhladiť.
 2. Nápoj posilňuje vlasy, zabraňuje šediveniu vlasov.
 3. zlepšuje funkciu srdca, zvyšuje pružnosť ciev, sú silnejšie.
 4. Čaj vedie k zníženiu krvného tlaku. Tento nástroj sa používa pre prevenciu kardiovaskulárnych ochorení, vrátane hypertenzie, ischemická choroba srdca, atď.
 5. reprodukčné funkcie sa zlepší.
 6. U žien, ktoré predlžuje dobu nástupu menopauzy.
 7. Vision zlepšuje.
 8. Čaj upokojuje a uvoľňuje, čo je pre ľudí bojujúce s častým stresom veľmi dôležité.

 9. Nápoj podporuje účinnejšie spaľovanie tukov, zlepšuje metabolizmus.

Kontraindikácie a možnú škodu

Welcome purpurovej čaj zvyčajne nespôsobuje nepríjemné vedľajšie účinky, jeho použitie je neškodný (v závislosti od odporúčania). Kontraindikácie tam, ale v malom množstve. Pitie čaju purpurovej, Chang Shu nie je ľudia s nízkym krvným tlakom a individuálnej neznášanlivosti. Lepšie vzdať nápoj pre tehotné a dojčiace ženy. S opatrnosťou použiť fialovej potreby na prípravu čaju, aby bol vhodný pre jedincov s chorobami obličiek.

Chutnosť Chang-Shu

Dry modré čaj Chang Shu má pomerne silnú kvetinovú vôňu. Po zaliatí sa objaví nápoj svetla, takmer bez tiaže “” jemnú vôňu. Čaj je charakterizovaný miernym a sladkú chuť. Ak chcete dať Nápoj jasnejšie a výraznejšiu

chuť a aromatické rady môžete pridať jazmín, okvetné lístky ruží, lemongrass.

Odrody

V prvom rade existujú rôzne druhy čaju Chang Shu v závislosti na miesto rastliny. Takže, kvety Klitoria zozbierané v Nepále, Tibete a ďalších ázijských krajinách. Avšak najväčšou popularity thajskej modrej čaju. Pracovníci z mnohých hotelov v Thajsku pri stretávaní klienti zaobchádzať s nimi tento neobvyklý nápoj. A Thajčania majú radi Chang Shu chladu. Modré čaju sa môže meniť kvalitu sušenie kvetín.

Fialové čaj na chudnutie

Chang Shu často podporovaná predajcovia ako čaj na chudnutie. Tie zaisťujú ľuďom, ktorí chcú, aby sa stal štíhlejšie, že výsledky pri napil nebude vás čakať príliš dlho. Reklama je plná nápisy, ktoré v priebehu iba 3 mesiacov zbaviť 30 libier. Avšak účinnosť fialové čaj na chudnutie je sporný.

Mnoho odborníkov a spoločné kupujúci, Chang Shu zistí, že naozaj pomáha znížiť hmotnosť. , ale efekt aplikácie oveľa skromnejší a často nezodpovedá výsledku uvádza dodávateľ. Nakupovanie purple čaj, je potrebné pochopiť, že nápoj je potrebné brať ako pomôcku k chudnutiu. Hlavnými

odporcovia nadváhy – diétou a cvičením

.

Čo doktor hovorí o fialové čaj

Pravdivé hodnotenia lekárov o čajovom Chang Shu odlišná. Mnoho výživu odporúčajú ju svojim klientom v kombinácii s správnej výživy a cvičenia. Kým odborníci nevolajte tento nápoj všeliekom kíl. Niektorí endokrinológa tiež verí, že fialové čaj má priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Napriek tomu odporúčame, aby sa infúzie nie viac ako 1 šálka denne. Očných pozorované, že Chang Shu pomáha obnoviť videnie, posilňuje sietnici oka.

Meet and negatívne hodnotenie lekárov. Oni nenaznačujú kupovať sušené kvety Klitoria, pretože neexistuje spoľahlivé vedecké informácie o výhodách získaných od nich čaj.

Ako variť a piť purpurovej čaj

Podľa rôznych odporúčaní v čase, možno variť od 4 do 9 kvety na 200 ml vody. Ideálna teplota pre čaj je 80-90oC. Nápoj nemá žiadnu výraznú chuť a vôňu, takže môžete piť s rôznymi prísadami (napríklad med).

Pre chudnutie make fialovej čaj Chang Shu občas potrebovať: 2 šálky nápoja denne po dobu 1 týždňa, nasleduje pauza. Pár týždňov pokračovať. K zníženiu hmotnosti nápoje by mali byť konzumované bez sladidiel. Pre zábavu (nie pre liečebné účely), čaj, mali by ste tiež piť brať prestávky.

Osobná skúsenosť z varenia a degustácie, ako

aj ich dojem z chuti fialovej čaj je pôvodom z Thajska sú rozdelené v nasledujúcom videu:

Kde kúpiť a koľko to stálo

V doplnenie zásob a bežných obchodoch nájsť fialový čaj je veľmi problematické. Samozrejme, môžete si ho kúpiť po návšteve Thajskom, v Nepále alebo Tibete. Avšak, najviac cenovo dostupný spôsob je kúpiť čajové internetové obchody. Na objednávku Chang Shu, budete musieť ísť na oficiálnych internetových stránkach predávajúceho (dodávateľ) kontaktovať poradcu požiadať ich o potvrdenie kvality výrobkov poskytnutím príslušných dokladov. Konania týchto konzultácií zníži riziko nákupu nekvalitné čaj. Obal by mal mať informácie o zložení a použití Chang Shu.

Koľko je fialová čaj? Rôzne predajcovia ceny sa môžu značne líšiť. Priemerná cena Chang Shu v 50 g činí 280-340 RUB to je pravda.

Hodnotenie zákazníkov

Predstavujeme vašej pozornosti predloženej našimi návštevníkmi prostredníctvom formulára spätnej väzby niekoľko skutočných hodnotenie:

Natali :. “Rozhodol som sa objednať tibetský čaj na chudnutie z kvetov Klitoria som čítal o výhodách a škôd (alebo skôr nedostatok iónov) v nápoji chcel som, aby túto kontrolu zázrak čaj. Domnievam sa, že účinnosť nápoja je veľmi prehnané. Áno, tam sú niektoré živiny, ktoré vám umožnia používať čaj ako pomoc. Ale ako schudnúť len konzumovať tento nápoj, nebude prác. chuť je tiež nič zvláštneho ako zafarbenou vodou. cena tohto čaju je “sústo”. Pre mňa je to jednoduché, ale drahé čajový nápoj “.

Kondrashovia: .. “Objednal fialové čaj, etcK naozaj chcel stratiť 15-20 libier Vzal ju za každý deň 2-3 krát 2 mesiace Zároveň zásadných zmien. aby moje strava neboli. Beriem na vedomie, že užívanie čaju, som sa stal jednoduchšie sa prebudiť, a generálny stav sa zlepšil. V dôsledku toho samozrejme zbavil 22,5 kg. nebolo Stretch. Odporúčame fialový čaj na chudnutie, ako pohodlné je je to možné “.

Účinnosť fialové čaj nie je axióma. Avšak, on nemá žiadne neobvyklé chuťové vlastnosti. Avšak dobré recenzie o čaji tam, niektoré z nich ešte pomôže schudnúť. Takže na otázku, je to stojí za to výdavky slušné peniaze na sušené kvety, dávať na infúziu mimoriadnu farbou, každý človek reaguje inak.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...