Black Sensation - ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena
Krása

Black Sensation – ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena

BLACK SENSATION – obdoby luxusné vlasy

Nevhodná starostlivosť a výživy, predĺžená stres a depresie, zápalové procesy negatívne ovplyvniť stav vlasov :. Je stenčovanie, matný, stráca pružnosť a rýchlo garnaut

S ohľadom na tento problém a inovatívne riešenie -. BLACK Sensation na báze aktívneho uhlia, je čistenie a regeneračné vlastnosti

Účinnosť Black Sensation

činný výkon, maximálnu hydratácia a pre udržanie optimálnej úrovne z kyseliny alkalickom prostredí nevyhnutné podmienky pre maximálny rast vlasov, pružnosť a zdravý lesk. Tieto vlastnosti aktívneho uhlia je prírodná absorpčná, ktorá je aktívne používa pre detoxikáciu, sa

používa v lekárskej a kozmetické účely. BLACK

SENSATION na báze aktívneho uhlia má špeciálne vlastnosti :. Zabraňuje rastu baktérií, znižuje sekréciu kožného mazu, čistí vlasy bez sušenia vlasovej pokožky

Výhody Black Sensation

BLACK SENSATION – detoxikačný šampón na báze prírodných zložiek, nevyvoláva alergické reakcie sú vhodné pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií. Naviac má nasledujúce výhody:

 • dermatologicky testované, neobsahuje žiadne stimulanty, škodlivé chemické látky, syntetických hormónov, farbivá, konzervačné látky a laurylsulfát sodný.
 • absorbuje toxíny, zlepšuje výživu a regeneráciu buniek, zlepšuje vzhľad šedivých vlasov a udržiava bohaté farby farbené vlasy.

Action Black Sensation

BLACK SENSATION sa aktívne používa pre starostlivosť o zdravé a poškodené vlasy. Má nasledujúce účinok:

 • má jemný peeling a podporuje exfoliácii odumretých buniek;
 • je prírodný antioxidant, posilňuje vlasové folikuly, znižuje podráždenie kože a citlivosť.
 • Zabezpečuje optimálne detoxikačné účinky, čo je dôležité pre obyvateľov miest s nepriaznivým podmienkam vonkajšieho prostredia.
 • Jemne čistí pokožku, zabraňuje sekcie končí, zabraňuje a znižuje výskyt lupín.
 • Dodáva vlasom pružnosť, hustotu vlasov, posilňuje rast a zdravý lesk.
 • Zabraňuje s vekom alebo genetický mužskej plešivosti, vypadávanie vlasov u žien po pôrode a menopauzy, významne znižuje frekvenciu šampónovanie.

Zloženie Black Sensation

vlasov Black Sensation vyvinutý na základe bezpečných surovín a organického rastlinného pôvodu:

 1. Čierne uhlie má široké spektrum kozmetických vlastností: normalizuje mazových žliaz, zabraňuje blokovanie pórov a tvorba tukových zátkami. Má vlastnosti, vysoká regeneračné, vyčistí povrch pokožky hlavy, zvyšuje metabolizmus.
 2. moruše extrakt z

  listov má protizápalové, liečivé a regeneračné vlastnosti, posilňuje prietok krvi do tkanív. Zintenzívniť činnosť existujúcich a spiace vlasových folikulov, pridajte objem a luxusné lesk vlasov.

 3. Kyselina citrónová preniká hlboko do pórov, zlepšuje výživu buniek, zvlhčuje vlasy, nastaví sezónne a difúzne vypadávanie vlasov, lepidlo vločky, bojuje lupiny, bieliaci účinok.

Návod na používanie Black Sensation

BLACK SENSATION je vynikajúce vlastnosti, ktoré umožňujú používať šampónu 1 krát každých 7-10 dní, vďaka účinných látok, ktoré majú čistiace a sušiace vlastnosti. Použitím šampón sa nijako nelíši od bežných prostriedkov pre pleť vlasy. Na umývanie mala:

 • Malé množstvo šampónu sa vzťahujú na mokré vlasy.
 • Masáž jemne distribuovať na pokožku hlavy a vlasov.
 • zmyť peny pod tečúcou vodou, ak je to nutné, opakujte znovu postup.

BLACK SENSATION – zmení vzhľad a vrátiť dôveru. Hodí sa majitelia mastnú a normálne vlasy, pretože má sušiace účinok, čo je neprijateľné vzhľadom k usušenie krehkých vlákien. Neodporúča sa pre ľudí, ktorí trpia alergiou na niektorú zo zložiek nástroja.

K dispozícii v lekárni práve teraz

Vlastnosti Black Sensation

rok : 2019

Čas použiteľnosti : 2 roky

Spôsob skladovania : pri teplote do 25 ° C sa zabráni priamemu slnečnému žiareniu

Odporúčaná priebeh liečby : dlhodobé užívanie

značenie Produkt : Certifikát EAC

Výrobok je certifikovaný

Prepravné : od …., aby objasnila vyhlásenia

Platby : hotovosti / kartou pri prevzatí

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...